Görüş Bildir

BOTAŞ Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor: Son Gün Ne Zaman? BOTAŞ Personel Alım Başvuru Şartları Neler?

Anasayfa > Güncel

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü (BOTAŞ)   268  personel alımı yapacağınuı duyurmuştu. BOTAŞ'ın İŞKUR üzerinden yaptığı personel alımı başvuruları için başvurular yarın sona eriyor. Peki BOTAŞ personel alım başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir? Merak edilenler için haberimize göz atamk yeterli... İşte detaylar...

BOTAŞ Personel Alımı Başvurusu Son Gün 29 Ocak!

Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ), çeşitli pozisyonlarda istihdam edilmek üzere sözlü sınavla 268 personel alacak. BOTAŞ'ın konuya ilişkin ilanı Resmi Gazete'de yayınlandı.

Buna göre, çeşitli alanlarda bünyesine alacağı 74 mühendis, 149 teknisyen, 16 itfaiye görevlisi, 3 büro görevlisi, 23 uzman yardımcısı ve 3 müfettiş yardımcısı farklı illerde istihdam edilecek.

Söz konusu alım için başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden, 25-29 Ocak arası mesai bitimine kadar yapılabilecek.

BOTAŞ Personel Alımı Başvuru Şartları:

  • İŞKUR'da ilan edilen işgücü talebinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

  • İŞKUR'da bildirilen nihai listede yer alacak adaylara evrak teslim ve sözlü sınav tarihi www.botas.gov.tr adresinde duyurulacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

  • İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 30 gündür.

  • İşe başlayan işçiler, 3 yıl boyunca nakil isteğinde bulunamayacaktır.

  • İlana müracaat edecek adayların ilan tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?