Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bosingwa, Güray Vural ve Akakpo Trabzonspor'da

Anasayfa > Gündem

Trabzonspor'un yeni transferlerinden Jose Bosingwa, Güray Vural ve Akakpo düzenlenen törenle sözleşme imzaladı.

Trabzonspor'dan yapılan açıklama;

'Profesyonel futbolcu Jose Bosingwa da Silva ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere 1.5 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre oyuncuya;    

2015-16 futbol sezonu için 495.000.-EUR garanti ücret ve 1.000.-EUR maçbaşı ücreti ödenecektir.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.'

Bosingwa: 'Yuvama döndüğüm için teşekkürler'

Kendisinin tekrar Trabzonspor'a dönmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Jose Bosingwa ise 'Yönetime ve takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sanki hiç gitmemişim gibi beni karşıladılar. Taraftarlara bir kez daha teşekkür etmem gerek. Buradan kalp ve beyin olarak ayrılmamıştım. Yuvama döndüğüm için teşekkürler' diye konuştu.

Takıma geldiği ilk günden itibaren en büyük destekçisinin taraftarlar olduğuna değinen Portekizli oyuncu, 'En zor zamanlarımda yanımda oldular. Sadece benim değil, tüm takım arkadaşlarımızın yanındaydılar. Tekrar buraya dönüşümde taraftar çok önemli bir faktör. O yüzden taraftar, benim için çok önemli. En çok özlediğim şey buradaki atmosfer, seyircimiz, stadımız, taraftarımız' değerlendirmesini yaptı.

Geçirdiği sakatlığın ardından şu anda durumunun iyi olduğuna işaret eden Bosingwa, 'Akhisar Belediyespor maçında oynamam hemen hemen imkansız görünüyor. Ancak hızlı bir şekilde takımın içine katılıp, hocam ne zaman görev verirse o zaman oynamayı bekleyeceğim' dedi.

Güray Vural, Trabzonspor'da

Güray Vural, Trabzonspor'da

Trabzonspor'dan yapılan açıklama;

'Profesyonel futbolcularımız Alper Uludağ ve Soner Aydoğdu'nun Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Kulübü'ne bedelsiz olarak kesin transferleri ile

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Kulübü profesyonel futbolcusu Güray Vural'ın Kulübümüze bedelsiz olarak  kesin transferi hususlarında anlaşmaya varılmıştır.

Profesyonel futbolcu Güray Vural ile 2018-19 futbol sezonu sonuna kadar 3,5 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre oyuncuya;    

2015-16 futbol sezonu için 1.250.000.-TL garanti ücret,  

2016-17 futbol sezonu için 2.500.000.-TL garanti ücret,  

2017-18 futbol sezonu için 2.600.000.-TL garanti ücret,                                                    

2018-19 futbol sezonu için 2.700.000.-TL garanti ücret ödenecektir.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur'

Güray Vural: 'Elimden gelenin en iyisini yapacağım'

Akhisar Belediyespor'dan transfer edilen Güray Vural, bordo-mavili takıma geldiği için mutlu olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

'Trabzonspor gibi büyük camiaya geldiğim için hem mutluyum hem de gururluyum. Burada eski takımımda gösterdiğim performansımdan daha iyisini göstereceğim. İnşallah taraftara mücadelemle kendimi en iyi şekilde sevdiririm. Ben elimden gelenin en iyisini yapacağım. İnşallah takım olarak da Trabzonspor’u layık olduğu yere getireceğiz. Hocam görev verdiği sürece oynarım. Hazırım ve idmansız değilim. İlk maçımızın eski takımıma karşı oynanacak olması benim için bir şans. Ancak sonuçta ben Trabzonsporluyum ve turu atlayan taraf olmak istiyoruz.'

Serge Akakpo, Trabzonspor'da

Serge Akakpo, Trabzonspor'da

Trabzonspor'dan yapılan açıklama;

'1461 Trabzon Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş.'nin profesyonel futbolcusu Serge Ognadon Akakpo'nun, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar Kulübümüze bedelsiz olarak geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre oyuncuya;

2015-16 futbol sezonu için 44.000.-EUR garanti ücret  ve 1.500.EUR maçbaşı ödenecektir.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.'

AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
7
3
2
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?