Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bollywood'un Kralı Aamir Khan'ın Takıntılı Fanlarının 8 Ortak Sorunu

-

Sadece Hint aktör Aamir Khan'ın büyük hayranı olanlar bu sorunları anlayabileceklerdir :) Gerçekten bunları yaşıyorsunuz değil mi? Haydi başlayalım!

NOT: Bu içerikteki sorunlar genelde kız hayranlar için geçerlidir :)

8. Aynı dili konuşamamaları

Aamir Khan'ın Türk hayranlarının ilk ve genel sorunu aynı dili konuşamıyor olmalarıdır. Bir gün Aamir Khan'ı görebilmek en büyük hayalleri olsa bile, onunla karşılaşırlarsa dertlerini anlatamayacak, konuşamayacak, selfie çekmek ve "I love you" demekle yetinmek zorunda olmaları büyük bir sorundur :)

7. Başka bir hint filmini daha çok sevseler bile bunu kabullenememeleri

Çoğu Aamir Khan fanında vardır bu huy :) Kendilerini Aamir Khan'ı ve onun filmlerini en çok sevmeye o kadar alıştırmışlardır ki, başka birinin önerisiyle veya internette karşılaştığı başka hint filmlerini izleyip çok fazla beğenir etkisinden çıkamazlar ve bunu kabul etmeyip kesinlikle Aamir Khan'ın filmi daha muhteşemdi diyerek kestirip atarlar :) (Aamir Khan'ın filmleri %99 en güzel film olmuştur :D)

6. Karısından nefret etmeleri

Aamir Khan fanlarının bir diğer sorunu da karısından nefret etmeleri ve ciddi derecede kıskanmalarıdır :) Aamir Khan'ın karısı her ne kadar hayranları tarafından çok çirkin bulunsa da, Aamir Khan'ın karısını çok güzel bulması ve bunu sürekli dile getirmesi hayranlarını çıldırtacak derecede kıskandırmaktadır:)

5. Bulundukları sınıfa Aamir Khan'ı bir türlü sevdirememeleri

Bulundukları sınıfa sürekli Aamir Khan'dan bahsedip, fotoğraflarını gösterip filmlerini tavsiye eden fanların kaderidir bu :) Sınıf artık bıkar ve Aamir Khan'ı sevecekleri varsa da bu imkansız hale gelir. Bu yüzden Aamir Khan fanlarının bıkmadan Aamir Khan'ı konuşabilecekleri sınıf arkadaşları genelde olmaz. İnternetten Aamir Khan grupları aracılığıyla tanıştığı bıkmadan Aamir Khan'ı konuşabileceği arkadaşları vardır :)

4. Sınıflarında bir kaç filmi dışında başka hiçbir filminin açılmaması

Hayranların genel şekayetlerinden biri de budur :) Bilmeyen yoktur, yıl sonu yaklaştığında devamsızlık hakkı kalmayıp zorla okula gelen ve Aamir Khan'ın 3 idiots ya da her çocuk özeldir filmlerini sırayla tekrar tekrar izleyip bıkan öğrencileri :) Ama Aamir fanları devamsızlık hakları varsa bile okula gelip o filmi ilk kez izliyormuş heyecanıyla izlerler. Ortak sorun ise sürekli bu iki filminin açılması, başka Aamir filminin sınıfta hiç bilinmemesidir :)

3. İsminin yanlış söylenmesine sinirlenmeleri

Bu duruma bütün Aamir Khan hayranları çok sinirlenir genelde :) Aamir Khan'ı tanımayıp sadece birkaç kez internette görmüş olanlara Aamir Khan'dan bahsedip, karşısındakinin de ismini yanlış söyleyip "emir khen" veya, "aymir kayn" demesine çok aşırı sinir olmaları Aamir Khan hayranlarının bir diğer ortak noktasıdır :)

2. Aamir Khan'ı beğenmeyenleri asla anlayamamaları

Aamir Khan'ı tanımayan bir arkadaşına kardeşine vs. onun fotoğrafını, "görünce bayılacaksın" hevesiyle gösterip, "hiç de bile çok tipsiz" gibi bir cevapla karşılaşmalarının sırrını asla çözemiyorlar. Boş verin size göre zevksizler sonuçta :) Ama boşuna uğraşmayın, Aamir Khan'ı sizin gibi çok yakışıklı bulan bir insanın karşınıza çıkma ihtimali çok düşük :)

1. Aamir Khan nedeniyle bütün Bollywood'u sevmek zorunda hissetmeleri

Aamir Khan fanları ikiye ayrılır; biri Bollywood filmlerini izleyip Bollywood sayesinde Aamir Khan ile tanışanlar, diğeri ise fotoğrafını görüp, filmlerinden birini görüp vs. Aamir Khan'ı tanıyıp, Bollywood'u onun sayesinde tanıyanlardır. Aamir Khan'ı tanıyıp Bollywood hakkında çok fazla fikri olmayan hayranların genel huyudur :) Bollywood'u onun ayrılmaz bir parçası olarak görüp, fazla beğenmeselerde kendilerini Bollywood'u sevmek zorunda hissederler :)

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alpkan34

HARBİ BU ADAMI NEDEN BU ŞEKİLDE DELİCE SEVİYORLAR HİÇ ANLAMIŞ DEĞİLİM TİP YOK BİRŞEY YOK...

Görüş Bildir