Boğalar Karamsarlığa Kapılmayın

-
4 dakikada okuyabilirsiniz

Boğalar Karamsarlığa Kapılmayın

Boğalar Karamsarlığa Kapılmayın

Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc Zeynep Turan okurları için yazdı.

KOÇ

Temmuz ayında hissetmeye başladığınız enerji çevrenizdekiler tarafından da fark edilmeye başlayacak. Sosyal çevreniz genişleyecek ve durgun geçen zaman diliminin ardından arzu edilir bir dalgalanma yaşayacaksınız. Sosyal hayatınızdaki hızlanmayı iyi yönetmelisiniz, bu sayede iş ve aşk hayatınızda hissettiğiniz boşluğu da doldurmanız mümkün olacaktır. Popülaritenizin artması ile aldanıp çevrenizdeki insanlara karşı nazik olmayan bir tavır sergilemekten kaçınmaya özen göstermelisiniz. Geçen yıl bu dönemde ailenizle ilgili yaşadığınız tatsız konular tekrar gündeme gelebilir. Kilo vermek için doğru bir dönem olmayabilir bilginize.

BOĞA

Temmuz ayında uzun zamandır iletişim içinde bulunmadığınız bir çok kişiden beklenmedik haberler alacaksınız. Uzun zamandır yapmakta olduğunuz planlarla ilgili sorun yaşamanız söz konusu. Borçlar ödemeler bu hafta bir hayli başınızı ağrıtabilir. Parayla ilgili bir aksilik söz konusu olduğunda karamsarlığa kapılmak yerine çevrenizdekilere akıl danışmak yararınıza olacaktır. Kendi bildiğiniz yolda ilerlemeniz güzel bir özelliğiniz, ancak Haftanın ilk gününde başkalarının fikirlerini de almak her anlamda sizi daha başarılı kılacaktır. Eski sevgilinizin hayatıyla ilgili bir takım gerçekleri anca bu dönemde öğreniyor olabilirsiniz hazırlıklı olun.

İKİZLER

Temmuz ayının neşeli ruh hali sizin de neşenize neşe katacak.iç dünyanızın uyanması, hayatın hareketlenmesini değişken ruh haliniz üzerinde görmeniz mümkün olacak. Uzun bir süredir kendinizi enerjisiz hissediyordunuz, Ayın ilk haftasında Marsın Teraziye geçişi babambaşka bir ruh haline bürünmenize neden oluyor.Yeni iş arkadaşlarınızın işe başlaması ile birlikte ise artan sorumluluklarınıza rağmen yüksek enerjiniz ile dikkat çekeceksiniz. Maddi anlamdaki getirilere karşı açık olun, beklemediğiniz alanlarda kolay kazançlar sağlamanız mümkün. Öze eşyalarınıza her zamankinden daha özen gösterin.

YENGEÇ

Temmuz'un gelişiyle yenilenme ihtiyacını daha da şiddetli bir şekilde hissetmeye başladınız. Eskiye bağlılığınızın sizi bunalttığı şu günlerde, yeni arkadaşlarla eski dostlar arasında kalmanız mümkün. Böyle bir ayrım yapmak yerine zenginleşen çevrenizin ve sizinle birlikte zaman geçirmekten keyif alan insanların kıymetini bilmeye bakın. Maddi anlamda uzun zamandır beklentilerinizi karşılayamamaktaydınız, bu haftayla birlikte maddi imkanlarınız genişlemeye başlayacak, hazırlıklı olun. Tabi harcamalrda da dikkatli olun. Ev sahibi veya miras gibi sorunlar gündeminizi değiştirebilir.

ASLAN

İlişkilerin gururlu tarafı olan Aslanlar temmuz itibariyle yeni ilişkilere yelken açacakları bir döneme giriyorlar. Çevrenizde uzun zamandır sizinle ilgilenen biri dikkatinizi çekmeye başlayacak. Geçen aylarda önünüze çıkan kariyer fırsatlarını iyi değerlendirmeyi başarabildiyseniz bu dönem bunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu hafta uzun süredir gösterdiğiniz sabrın keyfini çıkarma zamanı diyebiliriz. Ufak mide rahatsızlıklarına karşı dikkatli olun ve yediklerinize dikkat edin. Kilo vermek için doğru bir dönem değil.

BAŞAK

Hayatlarının her alanında düzene önem veren Başaklar için temmuz ayı beklenmedik karışıklıkların yaşanacağı bir dönem olacak. Bozulan düzenin yerine oturması için çaba göstereceğiniz bu süreç, sizin sevdiklerinizle daha az zaman geçirmenize neden olacak. Bir süre işinize yoğunlaşmanız ve hayatınızı düzene sokmanız önümüzdeki aylarda size daha verimli sonuçlar getirecek. Kaygıları bir kenara bırakmalı ve artık ipleri elinize almalısınız. Bir şeyleri düzenleme konusunda en son sizin problem çekmeniz gerekiyor.

Ani haberlere hazır olmanız gerken bir hafta sizi bekliyor özeliklede bu gün!

TERAZİ

Temmuz ayı Teraziler için yeni ilişkilere başlama ve yeni başlayan ilişkileri geliştirme ayı olacak. Çevrenizdeki insanlar tarafından yanlış anlaşılmamak adına duygularınızı açık ifade etmekten çekinmemelisiniz. Maddi anlamda tatmin edici getirisi olan bir iş teklifi alacaksınız, ancak doğru yerde doğru zamanda bulunmaya ve sosyal çevrenizde iyi bir imaj sergilemeye çalışmalısınız. Partnerinizle ilişkinizde yanlış anlaşılmalar olabilir, özür dilemekten kaçınmayın. Ailede büyüklerinizde ki hastalıklar dahada işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

AKREP

Yazın sıcak yüzünün kendisini göstermesiyle, Temmuz ayı Akreplere bolluk ve bereket getirecek. Geçtiğimiz günlerde değişimin eşiğine kadar geldiniz, ancak bir türlü beklenen hamleyi yapamadınız. Temmuz enerjisi size tüm arzuladıklarını gerçekleştirme ve insanları arzu ettiğiniz gibi yönlendirme gücü verecek. Sabırlı olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Aksi halde çevreniz tarafından kötü bir lider olarak nitelenebilirsiniz. Aşk hayatınızı hareketlendirmek için küçük sürprizlere başvurmak ilişkinize iyi gelecek. Bu hafta alacağınız kararlar hayatınızı uzun vadede etkileyeçek unutmayın.

YAY

Temmuz ayı maceracı Yaylar için adeta parti zamanı olacak. Son zamanlarda girdiğiniz yeni çevrelerde tanıştığınız karşı cinsten biri ile uzun vadeli bir ilişkiye adım atacaksınız. Eğlencenin ölçüsünü kaçırmamayı, olgunlaşmayı ve hayatınızı ciddiye almayı öğrenmelisiniz. Özeliklede bu hafta yoksa kapınıza kadar gelen fırsatları sırf keyfiniz bozulmasın diye kaçırmayacaksınız herhalde .Eğlence ve macera size yaşam enerjisi verir, ancak ölçüsünü bilemediğiniz takdirde başınız derde girebilir. Duygusal dalgalanmalar yaşayacaksınız, moralinizi bozmayın ve hayatın tadını çıkarmaya bakın. Başınıza gelenlerde sizinde payınız var unutmayın.

OĞLAK

Son zamanlarda bir kariyer değişikliği eşiğinde ve yeni başlangıçlar peşindeydiniz. Temmuz ayı ile birlikte yeni filizlendirdiğiniz başlangıçları büyütme zamanı. Bu gün özelikle idealı konuşmamaya özen gösterin düşmanlarınız tetikde bekliyor. Huzursuzluğu bir kenara bırakmalı ve hedefinize yoğunlaşmalısınız. Ancak azimle ilerlediğiniz takdirde başarılı olabilirsiniz ve azimli olmak sizin en iyi yaptığınız işlerden. Aşk hayatınızda beklenmedik tartışmalar yaşayabilir, anlaşmazlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Uzlaşmacı olmaya çalışın ve sevdiklerinize vakit ayırın. Baş ağrılarınız bu dönemde sizi yorabilir.

KOVA

Bir süredir geçirdiğiniz sıkıntılı dönemin artık sonuna yaklaştınız. Kulağınıza gelen yeni iş fırsatı hakkındaki söylentilerin doğru çıkması sizi fazlasıyla mutlu edebilir veya mevcut işinizde pozisyonunuz yükselebilir. Kendinizi toparlamanızın tam sırası çünkü hem beklentileriniz karşılanıyor hem de ilerleme kaydediyorsunuz. Bu aralar kimseye sırtınızı dönmeyin, aksine yardım elinizi onlara verin.

BALIK

Ne yapacağınızı bilmediğiniz bir süreçten sonra Temmuz ayı sizin için düzen ayı olacak. İş ve aşk hayatınızdaki dalgalanmalar Bu hafta itibariyle son bulacak. Bu noktada Kovaların üzerine düşen tek şey disiplinli bir şekilde çalışmak olacak. Eğlenmek tabi ki hakkınız, ancak bu hafta sıkı çalıştığınız takdirde önümüzdeki aylarda daha fazla eğlenmeye zamanınız olacak. İnsanlara karşı alçakgönüllü ve hoşgörülü davranmaya özen gösterin. Son zamanlarda farketmesenizde sinirli davranışlarınız kimsenin gözünden kaçmıyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkKilo vermekTwitteraşk
Görüş Bildir