Blackberry'den Üç Yeni Cep Daha Geliyor!

 > 
3PAYLAŞIM
Blackberry'den Üç Yeni Cep Daha Geliyor!

"Garip" görünümlü passport'un ardından, cep devinden 3 yeni akıllı telefon daha geliyor!

Alışılmışın dışında, yeni bir tasarım üretecek

BlackBerry'nin zor zamanlar geçirdiğini sık sık dile getiriyoruz. Ama şirket yeni telefonlarını ardı ardına piyasaya sürmeye hazır. Passport ismini verdiği yeni telefonunu henüz tanıtan cep devi BlackBerry, öyle görünüyor ki bu kadarla yetinmeyecek...

Henüz 2014 yılının ilk günlerinde bir açıklama yapan BlackBerry ekibi, ilerleyen günlerde birden fazla ve "alışılmışın dışında" telefon üreteceklerini beyan etmişlerdi. An itibariyle odakta Passport olsa da firma çoktan yeni cihazlara yönelmiş durumda. BlackBerry'nin Ürün ve Çözüm Geliştirme bölüm başkanı Louks'un yaptığı açıklamaysa firmanın gelecekte daha da ilginç ürünlerle karşımıza çıkacağını garanti ediyor "Konu tasarım ve tasarımda farklılık olduğu zaman, her daim son kullanıcıyı şaşırtacak ürünler yaratma peşindeyiz. Piyasada son kullanıcıya 'aman tanrım' dedirtecek az sayıda tasarım var ama bizim bu tarzda tasarımlara yönelmemiz için bolca fırsatımız bulunuyor."

Benzeri bir açıklama da BlackBerry CEO'su John Chen'den geldi. Verdiği bilgilere bakacak olursak, Mobile World Congress 2015'de BlackBerry Passport 2, klasik BlackBerry diyebileceğimiz BlackBerry Q20 ve tamamen yeni bir konsept tasarıma sahip olacak beklenmedik" bir telefon kendisini gösterecek.

Chip

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir