Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bize Okuldaki Sen'i Anlat, Sana Final Dönemi Notlarını Söyleyelim!

-
Abone ol

Finaller başladı... Peki o uzun çalışma gecelerine hazır mısın?

Hazır değilsen hazırlan. Çünkü bu test gerçek bir dost gibi doğruları söylüyor!

1. Cinsiyetinle başlayalım?

Kadın
Erkek

2. Final dönemindeki ruh halini anlatan renk hangisi?

3. Finaller başlıyor. Peki seni arasak nerede buluruz?

Yatakta
Sevgilimin Yanında
Kafede
Otobüste
Kütüphanede
Bilgisayarın Başında

4. Final döneminde ağzından en sık çıkan cümle hangisi?

İnsanlar her sabah derse gelecek motivasyonu nereden buluyor?
5 dakika daha uyuyabilir miyim?
Hocam ikinci kağıdı alabilir miyim?
Evlensem mi?
Şimdi yatayım sabah erken kalkar çalışırım.
Burdan sormaz yaa!

5. Final dönemi demek not arama telaşı demek. Peki senin notların ne durumda?

Arkadaşlarım çalışkan insanlar.
Fotokopiciyi zengin ettik valla!
Millet nereden buluyor onları, hala anlamış değilim.
Not bizim işimiz 😎
Not konusunda yürüyen bir gözyaşı damlası gibiyim :(

6. Şöyle bir geçmişe dön bakalım. Finaller bittiğinde en çok kurduğun cümle hangisi oluyor?

Hoca 99 vermiş yha :(
Yaz okulunda daha kolay soruyorlarmış zaten.
Hocam kağıdıma bakabilir miyim?
HANİ ÇALIŞMAMIŞTIN!
Yine birileri çanı yükseltmiş....
Hocam, kağıtları okudunuz mu?

7. Son olarak sınıfta senin yerin neresi?

Ortalarda otururum genelde
Kapıya en yakın yerde: Geç gelince mecbur oraya konuşlanıyorum :)
En ön çok bana, bir arkasında iyiyim.
Hocanın tam önü
Benim yerim çalışkan arkadaşlarımın yanıdır!
En arka, sadece burada uyuyabiliyorum...

8. AA Alacağım Tabii ki!

Seni tanımlayan en doğru kelime: Uğraşan. Çabalıyor, didiniyorsun. Bu durumun sadece dersler için değil; tüm hayatın içim böyle. Sevgilinle aran iyi, geleceğin parlak, zekansa ondan parlak. Tipik bir kazanansın yani. Sana inek diyenlere de aldırma; kıskanıyorlar seni, kesin! Ortalamanın şahı, transkriptlerin de ağababası sende kısaca!

9. Dersler Gidişime, Notlar Duruşuma Hasta: BA!

Senin kadar iş bilen, senin kadar pratik zekalı var mı acaba? Hani bir söz vardır ya "Çok zeki ama çalışmıyor" diye. İşte oradaki 3. tekil şahıs sensin. İş biliyorsun işe gitmiyorsun. Yani dersi dinlemiyorsun; ama bir şekilde başarılı oluyorsun. Not alınacaksa alınır, okul bitirilecekse bitirilir nedir yani; neden bu kadar tatava yapıyor millet anlamak güç doğrusu :)

10. Oley be, Geçtim: CC!

Sırat köprüsü üstünde çılgın atıyorsun; bazen kalıyor, bazen geçiyorsun. Ortalaman ortada. Ee sınıfta da ortada oturuyorsun. Buna göre sana ortalama birisi demek yanlış olmaz galiba. Ayrıca hayatta yetinmeyi biliyorsun: Yaptıkların ve başına gelen şeyler, ne öldürür ne ondurur emin ol. Ve son olarak çoğu kişinin görüp de sevmeyeceği bu notu, sen gördüğünde sevinçten halay çekiyorsan, doğru yerdesin demektir :)

11. Son Gün Ancak Bu Kadar Oluyor: DC!

Bölümüne zorla ve istemeden geldin, bu belli. Derslere girmek canın istemiyor, çok haklısın. Ancak bazı nedenlerden dolayı da okul bitmek zorunda. Sen de ne yapıyorsun: Sınav haftası atağa kalkıyorsun. Nerede bir not var, sende. Nerede sabahlanacak bir gece var, o da sende. Ahh bir de s.çtın mavisi gerçeği olmasa, belki AA bile alabilirdin, ey son gün operasyoncusu!

12. Ortalama da Kurtarmaz Beni: DD!

"Gezdin tozdun aman aman aman, sazdın sözdün aman aman aman, giderek üzdün bizi SINAV" Seni en iyi anlatan şarkı sözü bu olsa gerek. Ağustos böceği misali gibisin şimdi. Ortalaman da sorumlu geçmene yetmiyor. "Şimdi bizimkilere ne diyeceğim" diyorsun haliyle. Sana ne denilebilir ki şimdi... Neyse...

13. Yine Bütlere Kaldım: FF!

Yine bütler, yine yaz okulu. Ama şurasını da iyi biliyorsun ki, bir farkı olmayacak. Dersleri geçmek boş beleş, okulu bitirmekse hepten hayal. İçinde öyle bir boşvermişlik var ki, önümüzdeki maçlara bakalım bile diyemiyorsun. Sendeki kabullenilmiş çeresizlik. Çünkü okula gireli onca sene geçti ki... Hatta zamanında evlenseydin sınıf arkadaşlarının yaşında çocuğun bile olurdu, o derece!..

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ikbal-sevgi-denkli

AA Alacağım Tabii ki! AA Alacağım Tabii ki! Seni tanımlayan en doğru kelime: Uğraşan. Çabalıyor, didiniyorsun. Bu durumun sadece dersler için değil; tüm hayatın içim böyle. Sevgilinle aran iyi, geleceğin parlak, zekansa ondan parlak. Tipik bir kazanansın yani. Sana inek diyenlere de aldırma; kıskanıyorlar seni, kesin! Ortalamanın şahı, transkriptlerin de ağababası sende kısaca! Vallaha doğru yalan yok :)

gkhnzrsln

Senin kadar iş bilen, senin kadar pratik zekalı var mı acaba? Hani bir söz vardır ya "Çok zeki ama çalışmıyor" diye. İşte oradaki 3. tekil şahıs sensin. İş biliyorsun işe gitmiyorsun. Yani dersi dinlemiyorsun; ama bir şekilde başarılı oluyorsun. Not alınacaksa alınır, okul bitirilecekse bitirilir nedir yani; neden bu kadar tatava yapıyor millet anlamak güç doğrusu :)

gunesliler

İnekliğin alemi yok! Zekiyim ama çalışmıyorum doğrduru. Yatarak BA alıyordum. (Hangi dersti la bu?)

resul-savas

Dersler Gidişime, Notlar Duruşuma Hasta: BA! Hani bir söz vardır ya "Çok zeki ama çalışmıyor" diye. İşte oradaki 3. tekil şahıs sensin. doğru valla

Gizli Kullanıcı

AA Alacağım Tabii ki! AA Alacağım Tabii ki! Seni tanımlayan en doğru kelime: Uğraşan. Çabalıyor, didiniyorsun. Bu durumun sadece dersler için değil; tüm hayatın içim böyle. Sevgilinle aran iyi, geleceğin parlak, zekansa ondan parlak. Tipik bir kazanansın yani. Sana inek diyenlere de aldırma; kıskanıyorlar seni, kesin! Ortalamanın şahı, transkriptlerin de ağababası sende kısaca!öyle ama harcandım aq..

Görüş Bildir