Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bize Kahve Tercihini Söyle, Sana İlerideki Sevgilini Anlatalım!

 > Yemek Testleri
616PAYLAŞIM

Bugünkü testimizde içtiğin kahveye göre karakter analizi yapıyor ve yeni sevgilini nasıl bulacağını söylüyoruz!

1.

Mocha
Americano
Latte
Cappuccino
Soğuk Kahve
Frappuccino
Espresso
Sıcak Çikolata
Çay!

2.

3.

4.

6.

5.

7. Son sorumuz!

Ders çalışırken kesinlikle önemli hale geliyor.
Sabahları kahve içmeden uyanamıyorum.
Yemeklerden sonra bir türk kahvesine kim hayır diyebilir?
Seviyorum ama pek de önemli değil.

Yalnız olmaktan keyif alıyorsun, bir süre daha böyle kalacaksın!

Yeni bir ilişkiye, verilen ilk çaba ve emeğe ne gerek var ki şu an? Yapman gereken çok daha önemli işlerin var. Zaten zamanın da yok. Kahve içmeye bile zor zaman buluyorsun! Şaka şaka o kadar da değil.

Ofise yeni gelen iş arkadaşınla başlayacak!

Yeni biri başlamış söylentileriyle başlayan ve onu görmenle birlikte kademe atlayan bir aşk hikayesi bu! Her sabah kahve içtiğiniz, belki akşamları da kahve içmeye gittiğiniz bir ilişkinin neresi kötü olabilir ki zaten?

Tinder'da eşleştiğin insanla ciddileşecek!

Şimdi öncelikle burada bir parantez açalım. Tinder'da tanıştığın insanla ciddileşecek olması yeni biriyle tanışmaktan çok farklı değil, kafalar karışmasın. İkinizin de ortak zevklerinde kahve olduğunu bilmek zor değil!

Eski sevgilin yeniden hayatına girecek!

Ah eski sevgililer.. Her zaman bitmiş gibi gelse de hayat her zaman başka bir noktaya çekmesini başarır. Bu sefer de senin başına gelecek bu durum. Bir kahveye davet edip, neler yaptığını öğrenmekten ne zarar gelir ki zaten? Eski arkadaşsınız sonuçta.

Otobüste biriyle tanışacaksın!

Daha çok insana karışabildiğin bir yer var mı toplu taşımadan başka? Belki var ama otobüste aynı kahveyi içerken göz kontağı kurmanız durumunu bir düşün deriz biz. İkinizden birinin ilk adımı atması gerek çünkü herkesin inmesi gereken bir durak var unutma.

Arkadaşın arkadaşıyla tanıştıracak!

Yeni bir ilişkiye hazır olduğunda ya da bir arkadaşının tam olarak sana göre birini tanıdığını söylemesi üzerine başlayan bir süreçtir bu. Üçünüz bir kahve içmeye gidersiniz. Ortalık biraz gergindir. Herkes bir şeylerin farkında ama herkes alttan alır. Siz de bir kahve alıp duruma bakın bakalım neler olacak?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-braderin

Eski sevgilin yeniden hayatına girecek! eski sevgilimi tanımıyorum çünkü öyle biri yok!

melisa40

Tinder'da eşleştiğin insanla ciddileşecek! Şimdi öncelikle burada bir parantez açalım. Tinder'da tanıştığın insanla ciddileşecek olması yeni biriyle tanışmaktan çok farklı değil, kafalar karışmasın. İkinizin de ortak zevklerinde kahve olduğunu bilmek zor değil!

Gizli Kullanıcı

Affedersiniz Karemel Makiyatomu soya sütlü yapıp arkadaşla sinep çekicez, Fırappuçinoyu da dabıl karamel + köpüklü yapar mısınız?

piyangooo

bi kahve sever olarak yalnızları oynuyorum kahve yalnızlıktır...

derya-demet-ozkan

Tinder'da eşleştiğin insanla ciddileşecek!

Görüş Bildir