Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Biz Evde Sağlığımızı Korumaya Çalışırken Turistlerin Kısıtlamadan Muaf Olup Tatil Yapmaları Tepkilere Yol Açtı

4.6bPAYLAŞIM

Bu dışlanmışlık hissi ne olacak böyle?

Yaşanılanları bilmeyen yok ama kısaca özet geçelim, koronavirüsle savaş verdiğimiz bu günlerde vaka sayılarının 60 binlere ulaşması sonucu 17 günlük tam kapanma kararı alındı.

Virüs için belki en başından beri gerekli olsa da, tam da havaların ısındığı bu zamanlara denk gelmesi ruh ve sinir sağlığımızı biraz zorladı haliyle.

Bunun üstüne bir de turistlerin kısıtlamadan muaf olduğu haberi içimize düşen bir bomba etkisi yarattı haliyle.

Dün de turistleri görüp denize giren bir Türk vatandaşına ceza yazılmıştı. Hatta bir de üstüne pek çok ülkeden gelen turiste test yapılmayacağı duyuruldu.

Tüm bu olanlar da Türk vatandaşlarının tepkisine yol açtı.

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cakil-pasteur

yeter artık ya bu ülkenin vatandaşı sıkıntıyı çeksin bunlar keyfini sürsün! Turist gelir tatili yapar keyfine bakar, Suriyeli gelir parayı alır yan gelir yatar, Arap gelir Türkiye'nin en güzel yerlerine konar!! Bıktı artık!!!!! Bıktıkkkk!!!

pxx

Buna rağmen "beğenmiyorsan sınır orada" gibi boş boş yorum yapıyorlar ya mq. Halbuki o sınırdan geçip, düzenli bir işe girsem kendinden daha iyi yaşayacağım amk.

rabarba

Bunlar sana müstahaktir cahil, çirkin, evrimini tamamlayamamis dinci/dindar Türkiye halkı, beter olun

saveyourbeat

Turistlere 1 Suriyelilere 2 kendi halkına 3. Sınıf davranılıyorlar farkında mısınız ? Suriyelillere her ay düzenli para yatıyor biz Türk vatandaşlarına şu 17 günde 1 lira yardım edilmedi bu insanlık suçudur bu vatana millete ihanettir. Arap mandacılığıdır. Yolsuzluk, üçkağıt ve diktatörlük normalleştirilmiştir vergiler inanılmaz boyutlara ulaşmıştır, hayat şartları yerin dibindedir sıfır bir araba en az 200 bin sıfır bir ev en az 500 bin TL olmuştur bunlar gittikten sonra bile ülkeyi toplaması yıllar alacaktır

pervazyoksunu

yarın yurtdışında nasıl savunucaz kendimizi ha ben de götümle gülerim kankilerle ama rencide de olurum asıl mutasyon bizim ülkede

adamolunlan

Hatırlıyorum biri şöyle bir şeyler demişti; Bokunda boğul Türkiye..

Görüş Bildir