Bitin Artık! İzmir Depremi ve İzmirliler Hakkında Yapılan İnsanlık Dışı Okur(!) Yorumları

2.2bPAYLAŞIM

İzmir ve çevresi öğlen saatlerinde yaşanan depremle yaralarını sarmaya çalışırken En Son Haber sitesindeki kan donduran yorumlar pes dedirtti!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Ne yazık ki ülkece kenetlenmemiz gereken bu günlerde sadece bu sitenin ziyaretçileri aynı görüşte değil...

6.6 Büyüklüğündeki İzmir Depremi Sonrası Sosyal Medyada Yapılan Kan Dondurucu Yorumlar ve Paylaşımlar - onedio.com
6.6 Büyüklüğündeki İzmir Depremi Sonrası Sosyal Medyada Yapılan Kan Dondurucu Yorumlar ve Paylaşımlar - onedio.com

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kizgin-kus

kendi içtiği içkiye,yediği boklara bakmadan izmirde içilen içkiye laf atan bununla da yetinemeyip tuttuğu parti ve desteklediği lider için izmirin başına gelenlerden mutlu olan vicdansız ,kişiliksiz varlık sen nasıl bir yüreğe sahipsin? Pardon pardon ben ne diyorum yaa sen de ve senin gibi olan insanlarda yürek ne arar ki. Ayrıca artık putperestlik mi kaldı aw. size yazacak daha fazla birşey bulamıyorum.

durukes

Söylenen söz söyleyene yakışır diye boşuna dememişler gerçekten ben ne diyeyim daha insanlar anlamıyor. Haberlere hiç bakmıyor musunuz AFAD Ekipleri "Biz daha önce hiç böyle güzel muamele görmemiştik ilk defa biz çadır verdik onlar bize çadır verdiler, hiç belediyeden yemek yemedik hep halk verdi" diyorlar siz ne konuşuyorsunuz insanlık bitmiş bitmiş... İnsan bu kadar mı düşüncesiz olur abi!? PUTLAR YIKILACAK DİYONUZ YA O SİZİN PUTLARINIZDIR ŞEREFSİZLER

serve

ISID in en guclu kalesi turkiye kaldi maalesef.

elif-turk14

Bu tarz yorumlar yapmak ve bu düşüncelere sahip olmak İslama uygun değil. Herkesin başına gelebilir. Evet bir uyarıdır yaradandan ama herkes için uyarıdır. Bugün belki yarın hepimizin başına gelebilir. Ağzımızdan çıkanlara dikkat edip, oradaki insanlara dua etmeliyiz. Allah hepsinin yardımcısı olsun. Büyük geçmiş olsun Türkiye❤️

cakil-pasteur

Ulan, Allah sizin üzerinize Lanet yağdırmış haberiniz yok şerefsizler!! Putlar yıkılacakmış götünüze girsin o putlar sizin!!!

Görüş Bildir