Bir Zamanlar Gözümüzün Önündeyken Aniden Kaybolan Ünlü Yüzlerin Şimdi Neler Yaptıklarını Tek Tek Bulduk

527PAYLAŞIM

"Hani bir İlhan İrem vardı ya, ne oldu ona?" diye bir geyik vardır yıllar yılı, bilirsiniz. İlhan İrem gayet iyi, çalışmalarına devam ediyor. Bir de en az onun kadar aklımıza düşen bazı isimler var. İşte biz onların bir kısmını araştırdık ve neler yaptığını bulduk. Hazır mısınız?

1. Partneri Michael Smith ile bizlere bıkmadan, usanmadan İngilizce öğretmeye çalışan Zülal Balpınar

Zülal Balpınar bir dönem ailemizin ferdi gibiydi. Birçoğumuz İngilizce'ye o dönem TRT ekranlarında kendisini seyrederek sempati duyduk. Zülal Hocamız şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü’nün Başkanı.

2. Her şeyi aklında tutabilmesi sayesinde uzaylı olduğunu düşündüğümüz Mega Hafıza Melik Duyar

Melik Duyar, bir neslin hayret ettiği insanlardan birisidir çünkü hafızayı mükemmel kullanmayı öğreten bir metotun eğitimini veriyordu. Şu an Ankara'da hafıza teknikleriyle ilgili danışmanlık veren bir firması var. Dünya çapında çalıştığını da ekleyelim.

3. Babam ve Oğlum filminde küçücük boyuyla bizi salya sümük ağlatan Ege Tanman

Evet bu yakışıklı işte o bücür. Leyla ile Mecnun dizisinde biraz daha büyümüş halini görmüştük aslında ama aklımızda hep Deniz olarak kaldı. Ege şimdilerde 20 yaşında bir delikanlı ve okuluyla ilgileniyor (Bi de çok güzel kız arkadaşı var)

4. "Hahahahaha TUĞÇE SAN GELİYOR!" uyarısıyla yılanları boynuna dolayan Tuğçe San

Türkiye'de henüz elektronik müzik kültürü yerleşmemişken birden karşımıza çıkan bu kadın bize göre ortalıktan çok erken kayboldu. Amerika'ya yerleşen ve Michael Jordan'ın kuzeniyle evlenen San'ın 18 ve 13 yaşında iki çocuğu var. Eşinden kısa süre önce ayrılan San, arada memleketi İzmir'e geliyor.

5. "Bu yaştaki bir çocuk nasıl bu kadar acı çekmiş olabilir?" sorusunu akıllara getiren Küçük İbo

"Analar, babalar, sizde nasıl sabır var?" gibi sözlerle insana kamçılı duygular yaşatan Küçük İbo'nun gerçek adı İbrahim Küçük. Kendisinin şu aralar yeni albüm çalışmaları ve konser hazırlıkları içerisinde olduğu bilgisine ulaştık.

6. Mehmet Ali Erbil'in genç eşi olarak tanıdığımız güzeller güzeli Sedef Altıntaş

Henüz 21 yaşındayken evlendiği Mehmet Ali Erbil ile kısa süre içinde evlililiğini noktalayan Sedef Altıntaş tasarımcılık yapıyordu. Annesiyle birlikte açtığı butikte işleri iyi gitmeyince kapattı ama moda dünyasından kopmadı.

7. Ani bir kararla kendini Bülent Ersoy ile nikah masasında bulan Cem Adler

Böyle söylüyoruz çünkü Cem Adler yıllar sonra annesinin ve Bülent Ersoy'un zoruyla nikah masasına oturduğunu söylemişti. Şimdilerde İzmir'de yaşayan Cem Adler, üçüncü evliliğini yaptı ve bir pazarlama şirketinde çalışıyor.

8. "Anan babanla yatınca, kızancıklar uyuyunca..." şarkısıyla fırtınalar estiren AF Grubunun solisti Asrın Tuncer

Bir dönemin özellikle genç kızları tarafından hayran olunan rock starıydı Asrın. Müzik çalışmalarına İzmir'de devam eden Asrın şu an su arıtma işleri yapan kurumsal bir firmada çalışıyor. Evlenmiş ve bir de çocuğu olmuş üstelik.

9. Hababam Sınıfı serisinden Kıvırcık Ömer olarak tanıdığımız Talip Güran

Ne kadar da değişmiş değil mi? E kolay değil, aradan yıllar geçti. Talip Bey şu an Bodrum'da yaşıyor ve tahta masa-sandalye imalatı yapıyor; oldukça da mutlu...

10. "Aldatıldık" şarkısıyla ağzımıza bir parmak bal çalıp kayıplara karışan Rengin

Didar Rengin Öngören nasıl da tatlı bir şarkıcıydı o renkli klibinde, bilmem hatırladınız mı? 1999 yılında, Tofaş basketbol takımının yardımcı antrenörü olan Tolga Öngören ile evlenen Rengin, müzikten elini eteğini çekti. Boyu kadar güzeller güzeli kızı var şimdilerde.

11. Memleketin esmer yakışıklı çıtasını yükselttikten sonra ismi skandallarla anılan Karahan Çantay

Sibel Can ve Karahan Çantay arasında çıkan birliktelik iddiası, olayları çok farklı noktalara getirmişti ve Karahan Çantay ülkeyi terketmişti. Uzun süre New York'ta taksicilik yaptığı bilinen Çantay, İstanbul'a dönmüş diye duyduk.

12. Asmalı Konak dizisinde herkesin derin bir nefret beslediği Ayşe Melek rolünü canlandıran Efsun Alper

Nasıl da sinir oluyorduk sana Ayşe Melek! Efsun Alper o dönem Asmalı Konak dizisi için Amerika'dan Türkiye'ye gelmiş çünkü eşi de Amerikalı ve kendisi de orada yaşıyor. Diziden sonra Amerika'ya dönen Efsun Alper, oyunculuğa orada devam ediyor.

13. Cartel'in Karakan cephesindeki en sevdiğimiz isimlerden biri olan Kabus Kerim

Tam adı Kerim Yüzer olan canımız ciğerimiz Kabus Kerim, her ne kadar Cartel dağılmış olsa da müzikle haşır neşir. Özellikle gece kulüplerinde Anadolu mixlerini dinleyenelerin kendinden geçtiği bilinen bir gerçek.

Bonus: Sus işaretiyle hepimizi hastanede muma çeviren hemşire Dilek Tunca

Dilek Hanım aslında hemşire değil bir fotomodel. Evet bu gerçekle yüzleşmeye hiç hazır değildik çünkü biz onu yıllarca hemşire sandık. Bir ilaç firmasının teklifi üzerine başhemşire üniformalarını giyerek poz veren Dilek Tunca şu an İzmir Karşıyaka'da mütevazı bir hayat yaşıyor.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

kabus kerim van damme a benziyo

gizem.dikmen

Şu Asrın uğruna 90'larda millet yakayı bağrı yırtıyordu. Adam yol+yemek+ssk çalışmaya başlamış vay be...

despresso

Rengin! O güzelim sesle fizikle ve üstelik Sezen Aksu desteğiyle sen kalk aşkı seç. Ne diyelim mutlusundur değmiştir umarım. hala dinliyoruz albümünü deli gibi ağğlaamaaaaaaağhhh gönlüüğm aah aağlamaaaaaağğğhh sen istediin bunlarııııı nırnınrını

akatsuki1971

Ek bilgi :Kabus Kerim hayatına Jean Claude Van Damme ismiyle nazilli çırçır fabrikasında işçi olarak devam ediyor

nomadsoul

Vay be, zaman su gibi akıp geçiyor.

Görüş Bildir