İstanbul Valisi Bir Tweetle Nasıl Fenomen Oldu?

 > -

Bir Tweetle Nasıl Fenomen Oldu?

Bir Tweetle Nasıl Fenomen Oldu?

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Gençlik Platformu Derneği tarafından düzenlenen 'Geleceğin Liderleri Buluşuyor-Fark Yaratanlar' konferansının açılışında konuştu.

Gençlerle birlikte olmanın kendisi için çok önemli olduğuna da değinen Mutlu, sahneye davet edilirken 'twitter fenomeni' hitabına karşı şu değerlendirmelerde bulundu:

'Bir tweet göndereyim' dedim, beni fenomen yaptınız, aslında ben olmadım, siz yaptınız. Tatile düşkünlük nedeniyle gelen tweetlerin neredeyse önemli bir kısmı yine aynı konu üzerinden geliyor ve bir muhabbete neden oluyor. Gençlerimizin hep çok kaygılı, stresli, biraz hüzünlü, üzgün olduklarını düşünürüm ve o nedenle de gençlere fazlaca da acırım. Hayat sizin için bir mücadeleyle geçiyor ve 'Bu mücadele içinde espriyi, gülmeyi unutuyor' diye hep hayıflanırdım. Ama gördüm ki, gençlik müthiş... Bütün bu kaygıların içinde müthiş bir mizah gücünüz var. Harika bir diyaloğunuz var. Aslında tweetleriniz beni keyiflendiriyor. Bütün bir günün moralini tweetlerinizden alıyorum. Belki ben de sizi biraz güldürmeye çalışıyorum ama sizin de bana sağladığınız çok güçlü bir enerji var. O enerjiyi de alarak, bu şehri yönetmeye çalışıyoruz.'

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Hüseyin Avni MutluİstanbulTwitter
Görüş Bildir