Bir Kere Bile 'Seni Özledim' Dememiş... Ayrılmamak İçin Kelepçelenen Ukraynalı Çift, 123 Gün Sonra Ayrıldı

 > 
3PAYLAŞIM

Ukrayna'da sürekli kavga eden ve ayrılmamak için kendilerini birbirlerine kelepçeleyen çift, 123 gün sonra televizyon karşısında kelepçeyi çıkararak ayrıldıklarını duyurdu.

Araba satıcısı Alexandr Kudlay ve güzellik uzmanı Viktoria Pustovitova, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sürekli yaşadıkları ayrılma ve barışma döngüsüne son vermek için kendilerini birbirlerine kelepçelemişlerdi.

Alışverişten tuvalete, günün her anında birlikte durdular

Çift, bu sıradışı deneyle alışverişten, temizlik, bulaşık ve tuvalet ihtiyaçlarına kadar her şeyi birlikte yapıyordu. Gündelik hayatlarından fotoğrafları sık sık sosyal medyadan paylaşan çiftin takipçi sayısı da hızla arttı.

En çok özlediği şey şahsi alanı

Independent Türkçe'den Yasin Sofuoğlu'nun derlediği habere göre 28 yaşındaki Pustovitova, ayrılık kararından bahsederken gözyaşlarını tutamayarak "Bence hem bizim için hem de Ukrayna'daki ve diğer ülkelerdeki çiftler için yaptığımızı yapmamaları konusunda iyi bir ders olacak" dedi.

Kelepçeli kaldığı dönemde en çok özlediği şeyin şahsi alanı olduğunu söyleyen Pustovitova, erkek arkadaşının bu dönemde kendisine yeteri kadar ilgi göstermediğini de belirtti.

'Seni özledim' dememiş

Başta kelepçelenme fikrine karşı çıktığını belirten güzellik uzmanı, "Tüm gün birlikteydik. Alexandr'dan hiçbir ilgi görmedim çünkü sürekli birlikteydik. Bana her ne kadar duymak istesem de hiç ‘Seni özledim' demedi" ifadelerini kullandı.

33 yaşındaki Kudlay ise ilişkiyi kurtarmak için böyle bir yola başvurmaktan pişmanlık duymadığını söyledi.

Kelepçelerin "benzer düşünen kişiler olmadıklarını" anlamasını sağladığını söyleyen Kudlay, "Frekansımız uyuşmuyor. Tamamen farklı kişileriz" dedi.

Çift, kelepçeleri internet üzerinden açık artırmayla satmayı, paranın bir kısmını da hayır kurumlarına bağışlamayı planlıyor.

Evlenene Kadar Böyle Kalacaklarına Yemin Etmişler! İlişkilerini Kurtarmak İçin Birbirlerine Zincirlenen Çift - onedio.com
Evlenene Kadar Böyle Kalacaklarına Yemin Etmişler! İlişkilerini Kurtarmak İçin Birbirlerine Zincirlenen Çift - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir