Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Garip Soru: Hitler'in Hastalıktan Dolayı Penisi Çok mu Küçüktü?

-
Abone ol

Trafikte kocaman arazi araçlarıyla agresif bir şekilde yol alan erkekler, sık sık toplum tarafından küçük penis sahibi olmakla itham edilir. Nedenini tahmin etmek zor değil. İnsanlar zayıf noktalarını, başka alanlarda üstünlük kurmaya çalışarak gidermeye çalışır. Bu sık rastlanan bir psikolojik fenomen. Dünyanın en büyük keşfiymiş gibi davranmaya gerek yok.

Asıl masaya yatırılması gereken şey, bu durumun muhtemel ve katastrofik sonuçları olurdu.

Güzel kamyon! Penisin için üzgünüm.

Yani dev kamyonetlere binmekte bir şey yok. Asıl sıkıntı dünyanın hakimi olmayı istemekle başlıyor!

Zira insanlık tarihinin en önemli figürlerinden biri olan Hitler de, benzeri bir durum yüzünden motivasyonunu oluşturmuş olabilir!

Hypospadias olarak adlandırılan rahatsızlık, erkeklerde aşırı küçük boyutlarda penis sahibi olmak şeklinde vuku buluyor.

Tarihçi Jonathan Mayo ve Emma Craigie’nin ortaya koyduğu çalışmalar, Hitler’in bu hastalıktan mustarip olduğuna işaret ediyor.

Hitler’in Son Günü: Dakika Dakika adında bir kitap kaleme alan ikili, Führer’in tıbbi kayıtlarında bir takım bulgulara rastladı.

Daha önce tek testisli olduğu ortaya konan Hitler’in, aynı zamanda mikro olarak ifade edilen bir penise sahip olduğundan bahsedildi.

Bu fizyolojik bir rahatsızlık ama...

Bir yandan da kişiyi ciddi psikolojik buhranlara sürüklüyor; asla çıplak kalamama, utanç ve kendi bedeninden iğrenme şeklinde semptomlara da yol açabiliyormuş.

Yani Hitler’in müthiş öfkesinin sebebi, belki de mikropenisiydi.

Yine de, Hitler’in cinsel yaşamı tarihçilerin bir türlü uzlaşamadığı konulardan biri.

Bazı tarihçiler bu kondisyonuyla ilintili olarak Hitler’in aseksüel olduğunu ve zührevi hastalıklardan çok korktuğu için cinsel hayatının olmadığını iddia ediyor.

Karşıt grup ise çoğu olumsuz faktöre rağmen Hitler’in partneri Eva Braun ile sağlıklı bir cinsel yaşantısı olduğundan bahsediyor.

Hitler’in kişisel doktoru Theodor Morell’in ifadelerine göre gerçekten bir Hypospadias mevcuttu.

Hatta hormon, amfetamin gibi maddelerle Führer’in cinsel yaşantısı için takviyeler yapılıyordu.

Öyle ya da böyle. Yitip giden milyonlarca yaşamın ufak bir çıkıntı yüzünden gerçekleşmiş olma ihtimali kötü bir şaka gibi...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okuruyur

Demek bıyığı ile doğru orantılı bir anatomisi varmış hkskjdfkçsf :D bi s.ktrin gidin başka işiniz mi yok ya :D

cgds.ogn

hitlerle ilgili bir çok belgesel izledim, artık o kadar sacma eleştiriler olmaya başladı ki.... adamı bi sikmedikleri kaldı... (not: yaptığı şeyleri onaylamamak la beraber) adam 1914 de beş parasız, kimsenin tanımadığı sıradan bir asker olarak orduya katılıp, 1939 da ikininci dünya savaşını başlatarak Dünya tarihine adını yazdıracak konuma gelmiş... hitlerin çükü küçük diye eleştiri mi olur la, ilkokul bebesimisiniz olm.....

iplik

Hipospadias Nedir ? Penisin doğumsal bir şekil bozukluğudur. İdrar yolunun son kısmı olan üretra’nın dışa açılan deliğinin normal yerinde değil, penisin alt yüzünde herhangi bir yerde olması halidir. Doğuştan sünnetli çocukların tek şansı ameliyat. penis küçüklüğü?

berkay22

Derdiniz bu mu :D derdimiz hitlerin cükü olsa isterse 20cm olsun bizene lan

mumtaz-nazif

Evaya yetemeyince dünyayı halledeyim demiş galiba.

Görüş Bildir