Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Fotoğrafçı ile Evlenmek için 7 Neden

Anasayfa > Goygoy

Bir fotoğrafçı’nın ilişki durumu çok iç açıcı değildir. Olursa olur, olmazsa fotoğraf çeker. Çok takılmaz böyle şeylere. Onun tek derdi photoshop’dur. Karşı cins açısından düşünürsek, bir fotoğrafçı ile neden evlenilir? Gelin bunu maddeler halinde paylaşalım;

1- Fotoğrafına Sadıktır

1- Fotoğrafına Sadıktır

Ne alaka? der dediğinizi duyar gibiyim. Şöyle açıklayalım; fotoğrafına gözü gibi bakan, onu .tff haline getirip çakma fotoğrafçılardan sakınan telif haklarını koruyan, her ortamda kendi fotoğrafını savunan bir fotoğrafçı’nın eşine farklı davranacağını düşünmüyorsunuz herhalde değil mi?

2- İçkisi, Kumarı Yoktur; Kahvesi Vardır.

2- İçkisi, Kumarı Yoktur; Kahvesi Vardır.

Evet, yoktur. Bir tek kahvesi vardır. Acı Kahve! Maliyete vurursanız, içkinin yanında hiçtir. Kumar ile de arası yoktur bir fotoğrafçı’nın; he belki para kazanmak için kumarhane fotoğrafı çeker, o kadar.

3- Olağanüstü bir Baba Olur!

3- Olağanüstü bir Baba Olur!

Fotoğrafçı baba zekidir, olaylara çocuğun seviyesinden farklı açılardan bakar, çözer ve ona göre davranır.

4- Kolay Mutlu Olur.

4- Kolay Mutlu Olur.

Doğum günlerinde, Sevgililer Gününde, Evlilik yıl dönümlerinde ne hediye alacam diye düşünmenize gerek yoktur. Bir kahve makinesi, usb bellek, boş dvd, yeni bir objektif, ikinci bir ekran çok mutlu eder bir fotoğrafçı'yı.

5- Gönül Eğlendirmez!

5- Gönül Eğlendirmez!

İşi gereği modeller ile uğraşsa da stüdyodan çıkınca aralarında ki tüm diyalog biter. Sadece iş gereği çalışmak zorundalardır.

6- Temiz, Titiz ve Düzenlidir!

6- Temiz, Titiz ve Düzenlidir!

Bir fotoğrafçı, makinesine ve ekipmanına gösterdiği düzeni evine de gösterir. Çantasında gereksiz ekipman olmadığı gibi evinde de gereksiz eşya bulundurmaz.

7- Ve En Güzeli Bol Bol Fotoğraf.

7- Ve En Güzeli Bol Bol Fotoğraf.

Eğer fotoğraf çekilmeyi seviyorsanız hayatınıza çoğu zaman yanınızda bir fotoğrafçı olacağı için her anınızı fotoğraflamaya hazırdır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?