Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Dönem Evsiz Kaldıkları İçin Sokaklarda Yatmak Zorunda Kalmış 17 Ünlü İsim

-

Her ân her şey değişebiliyor hayatta, bu ünlüler de bunun kanıtı.

1. Sylvester Stallone

Oyuncu olma macerasına atıldığında bir dönem otobüs duraklarında yatmak zorunda kaldı. Hatta parasız kalınca son çare olarak tek dostu olan köpeğini sattı. Tabii sonra Rocky filmini yazınca işler yoluna girdi ve o adamı bulup köpeğini geri aldı.

2. Charlie Chaplin

Çocukken babasını kaybedince Londra sokaklarında zorla çalıştırıldı, annesinin psikolojik sorunlar yaşamış olmasının getirdiği zorluklar nedeniyle de bu süreçte evsiz kaldı.

3. Arda Kural

Şizofreni tedavisi gören Arda Kural'ın durumu diğer ünlülerden farklı. Şöhret öncesinde değil, şöhretin ardından bu duruma düştü. Ev sahibi tarafından evden atılınca bahçede yaşadı.

4. Daniel Craig

Bond yıldızının aktör olma macerası zorlu geçti, bu dönemde pek çok kez evsiz kaldı.

5. Halle Berry

Chicago'da kariyerine başlamak üzere olduğu dönemde kalacak bir yeri olmadığı için şimdi hatırlamak bile istemediği yerlerde kaldı.

6. Carmen Electra

Onu meşhur yapan dizilerden önceki dönemde birkaç yıl boyunca Los Angeles'ta evsiz kaldı.

7. Cary Grant

Sinemanın efsanelerinden Cary Grant, gençlik yıllarında askerî rıhtımlarda çalıştı ve yoksullukla boğuştuğu bu yıllarda dönem dönem evsiz kaldı.

8. Chris Pratt

Jurassic World, Galaksinin Koruyucuları filmlerinin yıldızı da evsiz kalanlardan. Kolejden ayrıldığı günlerde vagonlarda yatıp kalktı.

9. Jim Morrison

Müzisyen olma macerasına yelken açtığı dönemde gecelerini iskelede uyuyarak geçirdi.

10. Hilary Swank

Hollywood'a annesiyle birlikte taşındıklarında yeterli paraları olmadığı için arabalarında yaşamak zorunda kaldılar. Şimdiyse istediği kadar ev alabilecek bir konumda.

11. Birol Ünel

Duvara Karşı filmiyle tanınan Birol Ünel, kendisini alkole fazla  kaptırınca maddi ve manevi olarak düşüşe geçti; kirasını ödeyemez duruma geldi ve bir dönemini sokaklarda geçirdi.

12. Djimon Hounsou

Ergenlik yıllarında Fransa'da Eyfel Kulesi yakınlarındaki sokaklarda gecelerini geçirdi.

13. Jennifer Lopez

1990'da yayınlanan bir programına başlamadan birkaç ay öncesine kadar gidecek hiçbir yeri olmadığı için bir süreliğine dans stüdyosunu uyumak için kullandı.

14. Sam Worthington

Avatar'da başrolü almadan önce işleri pek yolunda gitmiyordu. Bu yüzden bir dönemi arabasında yaşayarak geçirdi.

15. Kurt Cobain

Ailesi boşanınca ebeveynlerinde sırayla kaldıktan sonra bekleme odalarında, köprü altında kaldı.

16. Steve Jobs

Apple'ın dahi ismi, bir evi olmadığı için kolejdeki arkadaşlarında kaldı ve kola şişelerinin depozito parasıyla geçindi. Biraz olsun iyi bir yemek yiyebilmek için her pazar 7 kilometre yürüyerek yemek dağıtan bir merkeze gittiğini anlatmıştı.

17. Jim Carrey

Babası sürekli iş bulması gereken bir müzisyendi. İş bulamadığında bir minibüste yaşamak zorunda kaldılar. Hatta Carrey bu yüzden 15 yaşında okulu bırakıp bir dönem kapıcı olarak çalışmak zorunda kaldı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hicviye-naziri

Şu Jennıper Lopezlerden falan haberim olaydı ben evimi verebilirdim.

sevalinyus

sonuca bakalım

gzm-ynklr

Dertsiz insan yoktur herkesin hayatında problemler, sorunlar vardır, zorluklarla karşılaşmıştır.

Görüş Bildir