Bilgisizlik Değil, Soru Yanlış!

-

Bilgisizlik Değil, Soru Yanlış!

Bilgisizlik Değil, Soru Yanlış!

KENAN Işık’ın sunduğu ’Kim milyoner olmak ister’ yarışma programında, ilk soruda elenen Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçısı Emel Öziş, "Soru şaibeli, yoksa benim cahilliğim ve bilgisizliğimle alakası yok" dedi. 13 yıllık devlet sanatçısı olan 35 yaşındaki Öziş, "Ciddi bir sinir bozukluğu yaşamıyorum, itiraz da etmeyeceğim" dedi.

ATV’de dün gece yayınlanan ’Kim milyoner olmak ister’ adlı yarışma programına Antalya’dan katılan opera sanatçısı Emel Öziş, ’Duygusal, coşkulu davranışlarda bulunan kişiler hangi sözlerle ifade edilir’ sorusuna, ’Romantik’ yerine ’Girişken’ yanıtı verince ilk soruda elendi. Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Fakültesi’ni bitiren ve 13 yıldır Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde koro sanatçısı olan Öziş, "Soruda seyirci jokerini kullanmamı gerektiren bir durum yoktu. Coşkulu, hareketli kişi girişkendir. Ben inanılmaz girişken ve coşkulu insanım. Burada kişi tanımı yapılıyor. Romantiklik ise bir sıfat" dedi.

"Ciddi bir sinir bozukluğu yaşamıyorum, itiraz etmeyi de düşünmüyorum" diyen Öziş, televizyondan izlediği bölümlerde 125 bin liraya kadar çıktığını belirterek, "Eğer elenmeyip devam etseydim kazandığım parayla sokak hayvanları için bir barınak yaptırmak hedefimdi" dedi.

SORUNUN CEVABI HATALI

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AntalyaAtvmüzik
Görüş Bildir