Adeta Dallas: Big Brother Türkiye'de Yaşanan Kafa Karıştırıcı Aşklar ve Yakınlaşmalar

 > 
1.6bPAYLAŞIM

Big Brother Türkiye'nin tam bir aşk evine dönüşmesi uzun sürmedi. İşte Big Brother evindeki aşklar ve yakınlaşmalar.

İdil ve Arsel

İdil daha ilk günden Arsel'den hoşlandığını belli etmişti. Arsel ise başlarda biraz isteksizdi, ancak zamanla ikili yakınlaştı ve birkaç krize rağmen evdeki tek ciddi ilişkiyi başarıyla sürdürüyorlar.

Seda ve Yasin

Yarışmanın ilk haftasından beri araları gergin olan ikiliden Seda'nın Yasin'den hoşlandığı, ancak Yasin'in karşılık vermediği düşünülüyordu. Seda da Yasin'in kendisinden hoşlandığını iddia ediyordu. Yıldızları bir türlü barışmayan ikiliden Yasin'in sert sözleri Seda'nın bayılmasına bile sebep olmuştu.

Rezan ve Yasin

37 yaşındakİ Rezan ve 26 yaşındaki Yasin'in yakınlaşması evde büyük bir tartışma konusu oldu. Üstelik Yasin'in dışarıda bir kız arkadaşının olması işleri daha da karıştırdı. Yasin'in elenmesinin ardından Rezan ona aşık olduğunu itiraf etti ve bu itiraf tartışmaları yeniden alevlendirdi.

Gülşen ve Demir

Gülşen'in Demir'e olan ilgisini açıklaması ile evde gergin anlar yaşanmıştı. Çünkü başından beri Demir ve Gökçen'in arasında bir şeyler olacağı düşünülüyordu.

Gökçen ve Demir

Gülşen'in elenmesinden sonra Demir hiçbir şey hissetmediğini söylediği Gökçen'le yakınlaştı. Bu yakınlaşmaya rağmen eleme listesinde Gökçen'in adını vermekten de geri durmadı. Bunlara rağmen elenen isim kendisi oldu. Demir'in gidişiyle evde yalnız kaldığını düşünen Gökçen uzun süre gözyaşı döktü.

Gülşen ve Onur

Evin yaramaz çocuğu Onur Gülşen'e ilgi duyduğunu açıkça belirtmesine rağmen, o dönem Demir'e ilgi duyan Gülşen tarafından reddedilmişti.

Çağla ve Onur

Başlarda çok eğlenen iki arkadaş olan ikili, Çağla'nın aşk itirafıyla neredeyse düşman oldular. Onur, Çağla'yı oldukça sert bir şekilde reddederken sürekli yaş vurgusu yaptı (Çağla 33, Onur 20 yaşında).

Seda ve Onur

Çağla'yla yaşadığı sorunlardan kısa süre sonra Onur Seda'ya karşı olan hislerini itiraf etti. Seda her ne kadar bu ilişkiyi istemediğini belirtse de; ev halkı Onur'un ısrarlı tavırlarının onun da hoşuna gittiğini, sadece dışarıdaki ailesi ve çevresi yüzünden istemiyormuş gibi davrandığını düşünüyor. Bu arada Seda da Onur'dan 9 yaş büyük. Çağla kendi yaşadıklarına isyan edince geçtiğimiz haftanın finalinde Seda bayılmış, bunun üzerine büyük bir kavga çıkmıştı (Big Brother'da şok kavga!).

Funda ve Emrah

Evin son aşkı başından beri dışarıda bir sevgilisi olduğunu söyleyen Funda ve eve sonradan dahil olan Emrah arasında başlıyor. Funda her ne kadar istemediğini söylese de, Emrah'ın ısrarlarından hoşlanıyor gibi de görünüyor. Neler olacağını gelecek bölümler gösterecek.

Sizce Big Brother'da en yakışan çift hangisi?

İdil - Arsel
Seda - Yasin
Rezan - Yasin
Gülşen - Demir
Gökçen - Demir
Gülşen - Onur
Çağla - Onur
Seda - Onur
Funda - Emrah
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dreams_bonibon

Big brother yarışmasını da izdivaç programına çevirdiniz ya pes

mecliseoyverme

Bu program aptalca! Peki burada haberinin olması! Tamam da Ülkemiz akpye oy veriyor, bu insanlara uygun bütün bunlar!

gradiyent

ne kadar saçma bir içerik adam gibi program yapmıyorlar hep bi yakınlaşma hep bi kim kiminle

mecnunun

Adeta dallas demişsin amma dallas senaristini mezarında ters döndürür bunlar.

homelesstekcan

boyle saçma salak programları yayına koyanamı kızarsın yoksa bunların yayında kalmasını saglayan koyun izleyici kitlesine mi ?

Görüş Bildir