Görüş Bildir

etiket Beyazıt Öztürk İfade Verdi: 'Söylediklerini Duymadım'

Anasayfa > Gündem

Hakkında terör örgütü propangası yapmak suçundan başlatılan soruşturma kapsamında ifade veren şovmen Beyazıt Öztürk, 'Bir nevi soğuk üzerine sıcak şok etkisi gibi basiret bağlanması yaşadım' dedi.

Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı Beyaz Show'un yapımcısı ile ünlü sunucu Beyazıt Öztürk ve programda konuşan Ayşe Çelik hakkında soruşturma başlatmıştı.

AA’nın haberine göre savcılıktaki ifadesinde Öztürk şöyle dedi:“Seyircinin de anlamayarak alkışlaması ve bağlanan kişinin de öğretmen olduğunu söylemesi üzerine doğal olarak devletin öğretmeninin kötü bir şey söylemeyeceği ön yargısıyla o anda aklımdan şehitler, yaralılar, öğretmenler, çocuklar gibi binbir türlü düşünceler ile kendi iç sesimi dinledim. Bağlanan kişinin söylediğini, tüm samimi kalbimle duymadığımı belirtirim.”

Kesinlikle herhangi bir terör eylemini, terör örgütünü veya cinayeti, öldürmeyi övmesinin ve bu duruma prim vermesinin mümkün olmayacağını savunan Öztürk, “Ben de bir polis çocuğuyum ve polislerin, güvenlik güçlerinin ne şartlar altında görev yaptıklarını bilirim, bilerek yaşadım ve hayatımın her anında zaten hissettim. Dolayısıyla bir şehit haberi, anne haberi, bir çocuk haberi, bir öğretmen haberi duyduğumuzda ben de tüm insanımız gibi aynı duyguları ve acıyı paylaşırım” dedi.

Ne olmuştu?

Ayşe Çelik adındaki kişi, Beyaz Show programına telefonla bağlanarak, şunları söylemişti:

'Ülkenin doğusunda yaşananların farkında mısınız? Burada yaşananlar ekranlarda çok farklı aktarılıyor. Sessiz kalmayın. İnsan olarak biraz daha hassasiyetle yaklaşın. Görün, duyun ve artık bize el verin. Yazık; insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
259
86
53
25
20
10
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
wolfie

Dışarda tecavüzcüler ,hırsızlar rahat rahat dolaşırken sadece işini yapan şovmen beyazıt öztürk ifade mi veriyor ? Türkiye'ye hoşgeldiniz.

Dex Dex

Şu olay 2 yıl önce olsaydı , saraylarda karşılanacaktı . Bu bile ülkenin içinde olduğu komediyi gösteriyor . Umarım bir gün gelir , PKK'lıları gizli tanık ya... Devamını Gör

Tuzlu Vanilya

Adaletinizi sikiyim beyazin ne sucu var be olan adama ve programina oldu bu ulkenin basindaki siyasetcilerin amk