Görüş Bildir

Bergüzar Korel: 'Sevgililer Gününü Sevmiyorum, Dünyanın En Saçma Günü'

Anasayfa > Gıybet

Tüketim günü olduğu için Sevgililer Günü'nü sevmediğini söyleyen Bergüzar Korel, 'Dünyanın en saçma günü' dedi.  Bergüzar Korel'in bu açıklaması ise Twitter'da TT oldu.

Milliyet’in haberine göre, ‘Karadayı’ dizisinin ardından dinlenmeye çekilen Bergüzar Korel, uzun zamandır sporu aksattığını ve tekrar başladığını söyledi. Eşi Halit Ergenç’le dansa başlamasının kendilerine çok iyi geldiğini belirten oyuncu, geliri yardım derneğine bağışlanacak albüm çalışmasıyla ilgili, “Çok zevk aldım. İşin içine girerken sonrasında albüm yapar mıyım diye düşünmedim” dedi. 

Halit Ergenç’in, Zeki Müren albümündeki şarkısını dinlediğini ve çok beğendiğini anlatan Korel, Sevgililer Günü sorusuna, “Bana sormayın, dünyanın en saçma günü. Tüketim günü olduğu için sevmiyorum” yanıtını verdi. İkinci kez anne olma heyecanı yaşamak istediğini açıklayan oyuncu, “Düşünüyoruz ama böyle konuları ayaküstü konuşmak bana ayıp geliyor” dedi.

Bergüzar Korel bu açıklamasının ardından Twitter'da günün en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

İkiye bölünen sosyal medya kullanıcılarından bazıları ünlü Oyuncuya hak verdi, bazıları ise karşıt görüşlü mesajlar paylaştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
71
7
3
2
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
momoftheprincess

Oldum olası sevmemişimdir Sevgililer Günü'nü. Seni zorla hediye almaya itiyor. Baskıdan nefret ederim! -_-

Tolga Pilor

dünyada hergün tüketim günü zaten