Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Benzin ve Motorine Bir Zam Daha

Anasayfa > Gündem

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litresine 7 kuruş, motorinin litresine 14 kuruş zam geliyor.

Benzine dün yapılan 11 kuruş zam ile birlikte iki günlük zam miktarı 18 kuruşa çıktı.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) 19 Şubat'ta başlattığı yeni tavan fiyat uygulaması kapsamında Türkiye genelinde uygulanacak fiyatları açıkladı.

Buna göre, İstanbul'da kurşunsuz benzinin litre fiyatı 4.50 liradan 4.57 liraya yükselecek. Ankara'da benzinin litre fiyatı 4.53 liran 4.60 liraya, İzmir'de 4.52 liradan, 4.59 liraya yükselecek.

Motorine yapılan zam sonrası, İstanbul'da motorinin litre fiyatı 3.76 liradan 3.90 liraya yükselecek. Ankara'da motorinin litre fiyatı 3.82 liradan 3.96 liraya, İzmir'de 3.76 liradan, 3.90 liraya yükselecek.

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ercan KARTAL

Ekonomideki beceriksizliğinizi yine vatandaşlara kitleyin. En iyi yaptığınız şeyi yapın yine.

Pasif Kullanıcı

Kahkaha attırdın :)

cem bil

bazı haklı yorum ve tepkilere kıçıyla kahkaha atabilecek arkadaşlar var aramızda... bu yeteneklerinden dolayı alkışlıyoruz, milletçe alkışlıyoruz..

Pasif Kullanıcı

Suda fazla kalmanızdan ötürü beyninize oksijen gitmiyor olabilir. Kendinizi göstermek için söyleneni anlamadan yorum yapmış da olabilirsiniz. Ve hatta kendi ... Devamını Gör

Can AVCI

pompa diyince eskiden art niyetle aklıma başka şeyler geliyordu, artık direk aklımıza geliyor...