Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket 'Ben Şimdi Ne Dinleyeceğim?' Sorusuna Son! Her Kafaya Göre 21 Nefis Türkçe Podcast Önerisi

Anasayfa > Cool

Son dönemlerin yepyeni podcast furyası, yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Herkese hitap edecek birbirinden güzel podcast önerilerini sizler için derledik...

1. O Tarz mı?

1. O Tarz mı?

Bengi Apak, Can Bonomo, Can Temiz ve İsmail Türküsev'in sunduğu, Türkiye'nin en çok dinlenen tavsiye programı ve Podcast'i.

'Haftan nasıl geçti İsmail?'

2. Balon Haber Ajansı

2. Balon Haber Ajansı

O Tarz mı ailesinin yeni podcast'inde İsmail Türküsev ve komedyen Ömer Harmankaya dünyanın gündemini yokluyor, gerçek mi balon mu anlaması güç haberler üzerine kafa yoruyor.

3. Podcastia Maceraları

3. Podcastia Maceraları

O Tarz mı ekibiyle rol yapma oyunlarının oynandığı bir program. Oyuncular: Can Bonomo, Can Temiz, İsmail Türküsev. 

Dikkat bu programda mizah vardır!

4. KALT'ın Podcast'i

4. KALT'ın Podcast'i

Ozan Akyol, Erman Çağlar ve yerine göre Hasan İnceler her hafta bir saat için zihinlerini sözcükler yardımıyla birbirlerine aktarıyorlar. Beğenmezlerse de geri aktarıyorlar.

5. Bunu Ben de Yaparım

5. Bunu Ben de Yaparım

İbrahim Selim ve ekibinin hazırlayıp sunduğu, kent insanının canını sıkan, anksiyetesini arttırıp, çıldırtmanın eşiğine getiren her konunun masaya yatırılarak atomlarına ayrıldığı bir podcast serisi!

6. Tahminatörler

6. Tahminatörler

Cenk ve Erdem, Storytel sponsorluğunda hazırlanan “Tahminatörler” ile karşınızda. Siz uğraşmayın, bırakın onlar tahmin etsin.

7. Gayrisafi Fikirler

7. Gayrisafi Fikirler

'Hayatın denklemleriyle bilimin teorisi.'

8. Fularsız Entellik

8. Fularsız Entellik

Halk için, halka rağmen entellik. İlginç konular + eleştirel düşünce + bildiğin Türkçe.

9. Psikolog Beyhan BUDAK

9. Psikolog Beyhan BUDAK

Uzman Psikolog Beyhan Budak eşliğinde kendini keşfet, motive ol ve yüzleş.

10. Dedeler Sofrası

10. Dedeler Sofrası

Can Türkdoğan, Barış Kıralioğlu, Cevdet Canver ve Ömercan Güldal ile sohbetlere doyamadık! Eskiyen değerlerden güncel konulara, her şeyle ilgili ahkam kesiyor modern dedeler!

11. Radyo Tiyatrosu

11. Radyo Tiyatrosu

Köklü TRT Arşivinin en nadide eserlerinden biri, Radyo Tiyatroları artık sizlerle. Zeki Alasya, Tuncel Kurtiz, Kenan Işık ve daha birçok eşsiz sanatçının rol aldığı sayısız yerli ve yabancı yapım ile masalsı bir serüvene yol alacaksınız.

12. Yaşasın Bağzı Filmler

12. Yaşasın Bağzı Filmler

Yaşasın Bağzı Filmler ekibinden Burak Ülgen ve Furkan Yücel, mikrofon başına geçerek 2010 sonrası yapılmış en iyi filmleri listeledi. Keyifli dinlemeler!

13. Lafın Gelişi

13. Lafın Gelişi

Popüler kültür, pek de popüler olmayan kültür, sinema, edebiyat ve bilumum hobisel faaliyetler üzerine söyleşiler, hayatın içinden hayata dair.

14. Gece Yarısı Muhabbetleri ve Uykusuzluk

14. Gece Yarısı Muhabbetleri ve Uykusuzluk

Gece Yarısı Muhabbetleri ve Uykusuzluk adlı cep yayın serisi, kaos muhabbet ve türlü saçmalıklar içerir. Seven sever kalır, kendince muhabbete katılır. Her cumartesi yeni bölümleri gelmekte.

15. Evrim Ağacı ile Bilime Dair Her Şey!

15. Evrim Ağacı ile Bilime Dair Her Şey!

Evrim Ağacı'nda yayınlanan içeriklerden yapılan seçkilerin çeşitli yazarlar ve ses sanatçıları tarafından seslendirilmiş versiyonlarını burada bulabilirsiniz.

16. Socrates Podcasts

16. Socrates Podcasts

Socrates Dergi ekibinin futboldan motor sporlarına, sinemadan basketbola geniş bir yelpazede hazırladığı podcast'lere kulak verin!

17. Film Koması

17. Film Koması

Sinema insanı Melikşah Altuntaş’ın hazırlayıp sunduğu bu podcast serisi, iyi bir film izlemek isteyenleri ihya edecek konsept listeler, sinema dünyasının kanayan yaraları ve ilginç olaylarını mercek altına alan dosyalarla sizi film komasına sokmaya hazırlanıyor.

18. Havadan Sudan

18. Havadan Sudan

Türkiye’den ve Dünyadan günlük hayat, teknoloji, sağlık, çevre, bilim, iş hayatı, sanat üzerine haftalık sohbet programı.

19. Nasıl Olunur?

19. Nasıl Olunur?

Nilay Örnek mikrofonu mesleklerini ustalıkla icra ettiğini düşündüğü insanlara yöneltip onlara aynı soruyu soruyor; Nasıl Olunur?

20. Aposto! Altı Otuz

20. Aposto! Altı Otuz

Hafta içi her sabah, gündeme 10 dakikada hakim ol. Global ve yerel kaynaklardan derlenmiş en önemli hikâyeler 06.30'da senin için hazır. Piyasalar, iş dünyası, teknoloji, politika, kültür & sanat, spor ve daha fazlası...

21. Dijital Pusula

21. Dijital Pusula

Inbound Pazarlama ajansı Netvent'in hazırladığı Dijital Pusula'da dijital pazarlama, üretim, girişimcilik ve teknoloji üzerine muhabbetler, güncel gelişmeler yer alıyor. Podcast şu an ikinci sezonu ile yayın hayatına devam ediyor.

Bonus: Dijipod

Bonus: Dijipod

Dijihack'in podcast serisi 'dijipod programında dijital pazarlama, SEO, sosyal medya, içerik pazarlama, verimlilik ve gündelik ofis yaşantısına dair pek çok konu konuşuluyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
18
11
6
3
2
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?