Belediyelerin Kapısı İzmirlilere Sonuna Kadar Açık Olacak

 > 
12PAYLAŞIM

Belediyelerin kapısı İzmirlilere sonuna kadar açık olacak

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım, "30 Mart'tan sonra belediyelerin kapısı İzmirlilere sonuna kadar açık olacak" dedi.

İZMİR

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Yıldırım, Kaya Termal Otel'deki AK Parti İzmir İl Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, yerel seçim sürecinde zorlu bir yarışın kendilerini beklediğini söyledi.

AK Parti'nin bir hizmet partisi olduğunu vurgulayan Yıldırım, "11 senenin bir değerlendirmesini yaptığınızda, 80 yılda yapılamayan eserlerin bir bir gerçeğe dönüştüğü, asırlık hayallerin gerçek olduğu 11 yılı göreceksiniz" dedi.

İzmir'de sevgi, saygı, samimiyetle çalışacaklarını vurgulayan Yıldırım, şöyle konuştu:

"Biz insanı, İzmir'i seviyoruz. Sahilde, yüksekte, deniz kenarında demiyor, bütün insanları seviyoruz. 30 Mart'tan sonra belediyelerin kapısı İzmirlilere sonuna kadar açık olacak. İnsanları hor görmedik, aşağılamadık, 'yalaka' demedik. İnsanları yücelttik, yaratılanı Yaradan'dan ötürü hep sevdik. İnsanları seveceğiz, onlara saygı duyacağız. Düşüncelerimiz farklı olabilir, kendimizi ifade şeklimiz de farklı olabilir, yaşayışımız da siyasal tercihlerimiz de farklı olabilir. Farklı olmayan şeyimiz gülümsememiz, gözyaşımızdır. Farklı etnik gruplardan da geliyor olsak, gözlerimizden akan yaş aynı renktir, gülümsememiz aynıdır."

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir