Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Beğendiğin Filmlere Göre Ne Kadar Klassın?

1.9bPAYLAŞIM

Sinema kültürü insanın klaslığını gösteren önemli bir unsur. Biz de bu unsuru değerlendirip senin ne kadar klas olduğunu söyleyelim dedik. Haydi teste.

1. İlk olarak Kemal Sunal filmlerinden birini seç bakalım.

Çöpçüler Kralı
Süt Kardeşler
Kibar Feyzo
Propaganda
Tosun Paşa
Şark Bülbülü

2. Peki seri filmlerden hangisi?

Yüzüklerin Efendisi
Geleceğe Dönüş
Yıldız Savaşları
Matrix
Karayip Korsanları
Baba

3. Aşağıdaki klasiklerden hangisi?

Fight Club
Rezervuar Köpekleri
Trainspotting
Eternal Sunshine of Spotless Mind
Requiem For a Dream
V for Vandetta

4. Usta yönetmen Stanley Kubrick'in hangi filmi diye sorsak?

The Shining
Dr. Strangelove
Eyes Wide Shut
A Clockwork Orange
2001: A Space Odyssey
Full Metal Jacket

5. Peki 2. Dünya Savaşı'nı konu alan filmlerden hangisi?

Kwai Köprüsü
Inglourious Bastards
Piyanist
Schindler's List
Er Ryan'ı Kurtarmak
Hayat Güzeldir

6. Şimdi de bir Leonardo DiCaprio filmi seç bakalım.

Titanik
What's Eating Gilbert Grape
Inception
Romeo ve Juliet
The Revenant
Muhteşem Gatsby

7. Son olarak kategorisiz olarak derlediğimiz bu filmlerden birini seç de test bitsin.

Rüzgar Gibi Geçti
Ucuz Roman
Forrest Gump
Goodfellas
Kuzuların Sessizliği
Leon

Kraliyet ailesinden mi çıkıp geldin!

67.media.tumblr.com

Kesinlikle soyağacının bir dalına kraliyet ailesi mensupluğu bulaşmış. Yoksa bu klas ve kaliteyi açıklayabilecek başka bir şey yok. Bunu biz söylemiyoruz senin yaptığın tercihler gösteriyor. Kesinlikle dadılarla, mürebbiyelerle büyümüş olmalısın. Herkesin parmakla gösterdiği bir insansın. Bir kurşun döktürsen iyi olacak çünkü senin kıskanan sana özenen o kadar fazla insan var ki her an nazar değebilir.

Klaslık mı? Sen klaslığın kitabını yazmışsın.

galeri12.uludagsozluk.com

Senin klaslığın doğuştan. Hiç öyle sonradan olma falan değil. İnsanların arasında adeta yıldız gibi parlıyorsun. Seni gören dönüp bir daha bakıyor. Ortalarda dolaştığın anda tüm gözleri üzerine toplamayı başarıyorsun. Çevren her daim kalabalık. Çünkü senden bir şey görüp öğrenmek isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Utanmasalar sıraya girecekler. Bunun seni birazcık sıktığı kesin. Ama her ne kadar sana rahat rahat vakit geçirecek zaman bırakmasalar da sen yine klaslığından ödün vermeyip durumu çok güzel idare edebiliyorsun.

Neredeyse alnında klas yazacak!

66.media.tumblr.com

Klaslık senin ruhunu işlemiş de bangır bangır bağırmaktan dışarı taşmış. Senin klaslığının içten geldiği tartışılmaz ama o kadar üst seviyede ki neredeyse alnında klas yazısı çıkacak kendiliğinden. Klaslığının yanında asaletin de herkesin seni görünce gözlerini fal taşı gibi açmasına neden oluyor. Seni alıp Monako'ya dünya jet sosyetesinin göbeğine bıraksalar sırıtmazsın. Sen bence bir klaslık veya asalet kursu aç. Binlerce insan ders alabilmek için kuyruk olur birbirlerini ezer.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
root61

Lan Kemal Sunal filmlerinden seçerken bayağı zorlandım :) . Süt kardeşleri işaretledim ama neredeyse hepsini inanılmaz çok seviyorum. Kaç kere izlediğimin çetelesini tutmadım ama tv de bile ne zaman denk gelsem başka kanal açmam.

aliyeffa

Neredeyse alnında klas yazacak!66.media.tumblr.com Klaslık senin ruhunu işlemiş de bangır bangır bağırmaktan dışarı taşmış. Senin klaslığının içten geldiği tartışılmaz ama o kadar üst seviyede ki neredeyse alnında klas yazısı çıkacak kendiliğinden. Klaslığının yanında asaletin de herkesin seni görünce gözlerini fal taşı gibi açmasına neden oluyor. Seni alıp Monako'ya dünya jet sosyetesinin göbeğine bıraksalar sırıtmazsın. Sen bence bir klaslık veya asalet kursu aç. Binlerce insan ders alabilmek için kuyruk olur birbirlerini ezer

spaceman

Yalnız hakikaten filmler efsane

spaceman

Kraliyet ailesinden mi çıkıp geldin!

nergiz-sirinova

Neredeyse alnında klas yazacak! Klaslık senin ruhunu işlemiş de bangır bangır bağırmaktan dışarı taşmış. Senin klaslığının içten geldiği tartışılmaz ama o kadar üst seviyede ki neredeyse alnında klas yazısı çıkacak kendiliğinden. Klaslığının yanında asaletin de herkesin seni görünce gözlerini fal taşı gibi açmasına neden oluyor. Seni alıp Monako'ya dünya jet sosyetesinin göbeğine bıraksalar sırıtmazsın. Sen bence bir klaslık veya asalet kursu aç. Binlerce insan ders alabilmek için kuyruk olur birbirlerini ezer.

Görüş Bildir