Beğendiğin Filmlere Göre Ne Kadar Klassın?

-

Sinema kültürü insanın klaslığını gösteren önemli bir unsur. Biz de bu unsuru değerlendirip senin ne kadar klas olduğunu söyleyelim dedik. Haydi teste.

1. İlk olarak Kemal Sunal filmlerinden birini seç bakalım.

Çöpçüler Kralı
Şark Bülbülü
Propaganda
Kibar Feyzo
Tosun Paşa
Süt Kardeşler

2. Peki seri filmlerden hangisi?

Geleceğe Dönüş
Yıldız Savaşları
Yüzüklerin Efendisi
Karayip Korsanları
Matrix
Baba

3. Aşağıdaki klasiklerden hangisi?

Fight Club
Rezervuar Köpekleri
Eternal Sunshine of Spotless Mind
V for Vandetta
Trainspotting
Requiem For a Dream

4. Usta yönetmen Stanley Kubrick'in hangi filmi diye sorsak?

A Clockwork Orange
The Shining
2001: A Space Odyssey
Full Metal Jacket
Dr. Strangelove
Eyes Wide Shut

5. Peki 2. Dünya Savaşı'nı konu alan filmlerden hangisi?

Hayat Güzeldir
Piyanist
Schindler's List
Kwai Köprüsü
Er Ryan'ı Kurtarmak
Inglourious Bastards

6. Şimdi de bir Leonardo DiCaprio filmi seç bakalım.

Romeo ve Juliet
What's Eating Gilbert Grape
Muhteşem Gatsby
Titanik
The Revenant
Inception

7. Son olarak kategorisiz olarak derlediğimiz bu filmlerden birini seç de test bitsin.

Rüzgar Gibi Geçti
Ucuz Roman
Forrest Gump
Goodfellas
Kuzuların Sessizliği
Leon

Kraliyet ailesinden mi çıkıp geldin!

67.media.tumblr.com

Kesinlikle soyağacının bir dalına kraliyet ailesi mensupluğu bulaşmış. Yoksa bu klas ve kaliteyi açıklayabilecek başka bir şey yok. Bunu biz söylemiyoruz senin yaptığın tercihler gösteriyor. Kesinlikle dadılarla, mürebbiyelerle büyümüş olmalısın. Herkesin parmakla gösterdiği bir insansın. Bir kurşun döktürsen iyi olacak çünkü senin kıskanan sana özenen o kadar fazla insan var ki her an nazar değebilir.

Klaslık mı? Sen klaslığın kitabını yazmışsın.

galeri12.uludagsozluk.com

Senin klaslığın doğuştan. Hiç öyle sonradan olma falan değil. İnsanların arasında adeta yıldız gibi parlıyorsun. Seni gören dönüp bir daha bakıyor. Ortalarda dolaştığın anda tüm gözleri üzerine toplamayı başarıyorsun. Çevren her daim kalabalık. Çünkü senden bir şey görüp öğrenmek isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Utanmasalar sıraya girecekler. Bunun seni birazcık sıktığı kesin. Ama her ne kadar sana rahat rahat vakit geçirecek zaman bırakmasalar da sen yine klaslığından ödün vermeyip durumu çok güzel idare edebiliyorsun.

Neredeyse alnında klas yazacak!

66.media.tumblr.com

Klaslık senin ruhunu işlemiş de bangır bangır bağırmaktan dışarı taşmış. Senin klaslığının içten geldiği tartışılmaz ama o kadar üst seviyede ki neredeyse alnında klas yazısı çıkacak kendiliğinden. Klaslığının yanında asaletin de herkesin seni görünce gözlerini fal taşı gibi açmasına neden oluyor. Seni alıp Monako'ya dünya jet sosyetesinin göbeğine bıraksalar sırıtmazsın. Sen bence bir klaslık veya asalet kursu aç. Binlerce insan ders alabilmek için kuyruk olur birbirlerini ezer.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
root61

Lan Kemal Sunal filmlerinden seçerken bayağı zorlandım :) . Süt kardeşleri işaretledim ama neredeyse hepsini inanılmaz çok seviyorum. Kaç kere izlediğimin çetelesini tutmadım ama tv de bile ne zaman denk gelsem başka kanal açmam.

aliyeffa

Neredeyse alnında klas yazacak!66.media.tumblr.com Klaslık senin ruhunu işlemiş de bangır bangır bağırmaktan dışarı taşmış. Senin klaslığının içten geldiği tartışılmaz ama o kadar üst seviyede ki neredeyse alnında klas yazısı çıkacak kendiliğinden. Klaslığının yanında asaletin de herkesin seni görünce gözlerini fal taşı gibi açmasına neden oluyor. Seni alıp Monako'ya dünya jet sosyetesinin göbeğine bıraksalar sırıtmazsın. Sen bence bir klaslık veya asalet kursu aç. Binlerce insan ders alabilmek için kuyruk olur birbirlerini ezer

spaceman

Yalnız hakikaten filmler efsane

spaceman

Kraliyet ailesinden mi çıkıp geldin!

nergiz-sirinova

Neredeyse alnında klas yazacak! Klaslık senin ruhunu işlemiş de bangır bangır bağırmaktan dışarı taşmış. Senin klaslığının içten geldiği tartışılmaz ama o kadar üst seviyede ki neredeyse alnında klas yazısı çıkacak kendiliğinden. Klaslığının yanında asaletin de herkesin seni görünce gözlerini fal taşı gibi açmasına neden oluyor. Seni alıp Monako'ya dünya jet sosyetesinin göbeğine bıraksalar sırıtmazsın. Sen bence bir klaslık veya asalet kursu aç. Binlerce insan ders alabilmek için kuyruk olur birbirlerini ezer.

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

FacebookLeonardo DiCaprioSinemaonedio
Görüş Bildir