Bayramdan Hangi Akraba Tipi Olarak Çıkacaksın?

1.6bPAYLAŞIM

Bu test seni tanımlayıp, cümleler içinde kullanıp yepyeni anlamlara salacak...

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Erkek
Kadın

2. Şimdi aralarından en sevdiğin tatlıyı seç.

Kadayıf
Tulumba
Tiramisu
Baklava
Fırında Sütlaç
Güllaç

3. En sevmediğim özelliğim _________?

Tipim :(
Zaman zaman öfkeme yenilmem.
Asla 'Hayır' diyememem.
Çabuk gaza gelmem.
Herkesi kendim gibi sanmam!
Aşırı mükemmelliyetçi olmam.

4. Peki hangi ev senin hayalindeki eve daha çok benziyor?

5. Aşağıdakilerden hangisi senin idolün?

Tuncel Kurtiz
Gülse Birsel
Gonca Vuslateri
Zeki Demirkubuz
Sezen Aksu
Mustafa Ceceli

6. Ailenden biriyle herhangi bir tatsızlık yaşama sıklığın nedir?

Kesinlikle bizde olmaz öyle şeyler!
Arada oluyor, bunlar tuzu biberi.
Sürekli tatsızlık yaşar, geri barışırız.

7. Peki bu tatsızlıklardan sonra barışmak için ilk adımı atan kim olur?

Banane saçımı çekmeseydi o da 😞
Hiç dayanamam ben küslüğe 😇

8. Son sorumuz geliyor. Sana göre zenginlik nedir?

Sabah belli bir saatte uyanmak zorunda olmamak.
Özgür olmak.
Sağlıklı olmak.
Aşık olmak.
İstediğin her şeyi alabilmek.
Saygın birisi olmak.

Aile içinde koordinasyonu sağlayan dayı!

Sen gerçek bir dayısın. Ve dayıların aile içindeki görevi koordinasyonu sağlamaktır. Bütün sohbetlerin, tartışmaların kesişim noktası dayıdır. Eğlencelidir dayı, bir o kadar da gamsız. Dünya yansa umurunda olmaz. En bilinen özellikleri ise bir şekilde kız kardeşlerinin payına düşen mirasa konmalarıdır. Ama ne olursa olsun dayı dışlanmaz, dayı sevilir. Sen de ruhundaki dayıyla birlikte çok seviliyorsun. Son olarak lütfen annemizin mirasına çökme dayı!

İstekleriyle sürekli darlayan enişte!

Sen ailedeki en neşeli ve rahat insanlardan birisin. Bu da senin ruhunun tam bir enişte olduğunu gösteriyor. Hemen kendini dışlanmış hissetme, eniştenin arası herkesle iyidir. Ne söylerse söylesin hiç kimse alınmaz. Çünkü enişte sevimlidir, enişte kaprissizdir. Bu yüzden sürekli darlar. Yemek ister, tatlı ister, soda ister... Her şey biter eniştenin istekleri bitmez, çünkü enişte darlamak için vardır. İyi ki de vardır.

Artık ezberlenen maceralarını anlatan amca!

Amca karizmadır, amca maceracıdır. Amcanın aksiyonu bitmez. Öyle de güzel anlatır ki onları sabaha kadar anlatsa yine dinlersin. Senin de maceracı kişiliğin içindeki gizli amcayı ele veriyor. Yerinde duramıyorsun. Bir yere bağlanmak hiç sana göre değil. Yaşamayı çok seviyorsun. Hep böyle sev!

Sürekli sade kahve içen depresif modern yenge!

Sen eşi benzeri olmayan bir modernsin. Geleneksele savaş açmışsın, her şeyi yeni olmalı sana göre. Ayrıca çok duygusal bir insansın. Duygularını uçlarda yaşıyorsun hiç ortan yok. Çoğunlukla depresif bir ruhun halin var fakat mutlu olduğun zaman enerjin hep en üst düzeyde, öyle ki kimse sana ulaşamıyor. Yine de kahveyi azaltsan iyi olur!

Tıp okuyan örnek alınası kuzen!

Ah sen yok mu sen! Başarıdan başarıya koştun yıllarca. Durmadan bize örnek gösterildin. Başarı denilince akla ilk sen geliyordun. Senin yüzünden rahat uyuyamadık biz, kafamızı battaniyenin altına sokup gecelerce ağladık. Karne almaktan korkar olduk. Senden içten içe nefret ettik. Ama sen o kadar iyiydin ki bize karşı seni sevmediğimiz için kendimizden soğuduk. İnsanı rahatsız eden bir iyiliğin var. Lütfen bu kadar iyi olma ve biraz olsun seninle rekabet etmemize izin ver kuzen!

Dünyalar tatlısı hala!

Sen dünyanın en tatlı insanı olabilir misin acaba? En güzel yemekleri sen yaparsın. Koruyucu, kollayıcısın da. Bir de sendeki muhabbet kimsede yok. Sen gerçek bir halasın. Tatlılık, minnoşluk hepsi sende vücut bulmuş. Her insanın hayatında olması gereken bir insansın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
uni_chan

Sürekli sade kahve içen depresif modern yenge! Sen eşi benzeri olmayan bir modernsin. Geleneksele savaş açmışsın, her şeyi yeni olmalı sana göre. Ayrıca çok duygusal bir insansın. Duygularını uçlarda yaşıyorsun hiç ortan yok. Çoğunlukla depresif bir ruhun halin var fakat mutlu olduğun zaman enerjin hep en üst düzeyde, öyle ki kimse sana ulaşamıyor. Yine de kahveyi azaltsan iyi olur!

candy111

Sen dünyanın en tatlı insanı olabilir misin acaba? En güzel yemekleri sen yaparsın. Koruyucu, kollayıcısın da. Bir de sendeki muhabbet kimsede yok. Sen gerçek bir halasın. Tatlılık, minnoşluk hepsi sende vücut bulmuş. Her insanın hayatında olması gereken bir insansın!hala olurmus benden

hisestra

Yenge dedi bana dedi -,-

pnbulut

Dünyalar tatlısı hala! :D

nazli-askin

Sen dünyanın en tatlı insanı olabilir misin acaba? En güzel yemekleri sen yaparsın. Koruyucu, kollayıcısın da. Bir de sendeki muhabbet kimsede yok. Sen gerçek bir halasın. Tatlılık, minnoşluk hepsi sende vücut bulmuş. Her insanın hayatında olması gereken bir insansın!

Görüş Bildir