Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bayram Taşcı'dan Türkiye'nin En Renkli Düş Kitabı

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

Bayram Taşcı'dan Türkiye'nin En Renkli Düş Kitabı

Bayram Taşcı'dan Türkiye'nin En Renkli Düş Kitabı

DÜŞ ATÖLYESİ yaşamında köklü değişiklikler yaratmak üzere yazılmış bir kitap.**

Piyasadaki diğer kişisel gelişim kitaplarından tamamen farklı. Hemen belirtmeliyim ki kitabın farkı renksiz, sönük, sıradan hayatına son derece sarsıcı fikirler sunmasından ileri geliyor. Aslına bakarsan rüyalarındaki hayatı yaşamak için tek bir şeye ihtiyacın var. Evet, tek bir şeye: İçindeki düşçüyü harekete geçirmeye. İçindeki düşçü bir harekete geçti mi gerisi kolay. Artık seni kimse tutamaz!

Düşlerimiz derinliklerimizde yatan gizil güçlerimizi ortaya çıkartır. Gerçek bir düşümüz olduğunda harikulade eylemler yapmaya başlarız. Unutulmaz ve hiç duyulmamış eylemler. Ben biraz daha ileri giderek diyorum ki bir düşümüz olduğunda güzelleşmeye başlarız. Hem de hiç olmadığı kadar.

Düş Atölyesi

Lütfen şimdiden kabul et ki; son zamanlarda en sık duyacağın cümle kalıbı bu olacak. İnsanlar seninle ilgili gururunu okşayacak cümleler kuracak. “Düş Atölyesinden sonra böyle oldu” diyecekler.’’O artık düştüğü zaman ayağa kalkmasını bilen biri” diyecekler.”O başardı şimdi sıra bizde” diyecekler.Umarım iltifatlara alışkınsındır.Duyduğun şeylere inanamayacaksın!

Kısacası bu kitabı okuduğunda dünyaya meydan okumayı öğreneceksin. Şunu da kabul et ki dünyaya meydan okumaya başlamadan evvel önce kendine meydan okumalısın.

Kendine ve dünyaya meydan okuman demek asla cahilce ve saygısızca davranman demek değil;tam aksine bilginle, becerinle, cesaretinle ve esneme kabiliyetinle düşlerine her şeye rağmen sahip çıkabilmen ve ulaşabilmen demektir.

Gerçek bir hazine

Kişisel gelişim kitapları okurken ocaktaki çayı unutan ve adeta kendinden geçen biri olarak diyebilirim ki Düş Atölyesi gerçek bir hazine.

Kitabın gerçek bir hazine olması etki gücünün yüksek olmasından ve içindeki bilgilerin benzersiz olmasından kaynaklanıyor.

Özellikle kişisel gelişim ve psikoloji kitaplarını okurken elimde mutlaka bir kalem ve hemen yanı başımda ise bir kâğıt parçası olur. Bir yandan hevesle ve yüksek bir hazla kitabı okurken diğer yandan da kısa kısa notlar alırım. İşin tuhaf yanı bu notlar üç aşağı beş yukarı aynıdır.

Şunu demek istiyorum artık farklı bir şeyler söyleme zamanı geldi. İşte Düş Atölyesi farklı bir şeyler duymak isteyen kişisel gelişim severlere sesleniyor.

Bu kitap asla şarlatanca yazılmış bir kitap değildir. İnsanların rüyalarını sömürmek gibi kötücül bir amaç taşımamaktadır.

Düş Atölyesi toplamda 14 yıllık emek sonucu ortaya cıkmış içindeki bilgiler yazarı tarafından bizzat test edilmiş rakipsiz bir kitaptır.

Ben deneğim kendimi kobay haline getirdim ve bu kitaptaki bilgileri bizzat denedim. Kesinlikle işe yarıyor. Kitabın diğer kişisel gelişim kitaplarından önemli bir farkı budur.

Düş Atölyesi kişisel gelişim piyasasına yeni bir soluk, yeni bir renk getirme çabası içindedir.

Rüyayı yaşamak

Şimdi ben bu kitabın yazarı olarak zihin gözüyle rüyamı yaşıyorum ve Düş Atölyesiyle değişen binlerce hayatı görüyorum. Evet, görebiliyorum Düş Atölyesi’ni okuyan ve ateşlenen ruhları. Sadece ateşlenen ruhlar mı? Hayır. İnsanlar artık rüyalarını yaşamada somut eylemlere girişiyor. Düşleri onlara güç ve enerji veriyor.”Bana sorun demeyin lütfen, içimden gülmek geliyor” diyen insanlarla karşılaşıyorum. Binlerce mektup alıyorum değişen yaşamlara dair. Hepsi sevgi dolu umut dolu düş dolu.

İçlerinden biri şöyle diyor:”Düş Atölyesi’ni okuduktan sonra ufkum o kadar çok açıldı ki tam bir uyanışa geçtim. Şimdi ajandam yapacaklarımla dolu.” Bir diğeri “Benim yeni inancım “SORUNLAR BENİ GÜÇLENDİRİR” oldu, yeni inancım düşüme güç katıyor”.Evet evet görebiliyorum Düş Atölyesi’nin elden ele dolaştığını. E-postalar alıyorum Düş Atölyesi’ni tanımlayan. Kimi “TAM BİR ZİYAFET SOFRASI” diyor, kimi “DÜŞLERİMDEKİ KİTAP ” diyor. Bir an bütün bunlar düş mü gerçek mi derken, hatırlıyorum her şeyin önce zihinde başladığını. Önce zihinde başladığını sonra gerçekleştiğini!

Değişen Hayatlar Kulübü (D.H.K)

Bu kitabın “DÜŞ ATÖLYESİYLE DEĞİŞEN HAYATLAR KULÜBÜ” kurdurtacak kadar çok hayatı değiştireceğini biliyorum. Birazdan sen de Düş Atölyesi’ni okuyacak ve bu kulübün bir üyesi olacaksın. Lütfen bu kulübün üyesi olduktan sonra bana yazmayı unutma.Yazdıklarını sonuna kadar okuyacağımdan emin olabilirsin!

Şimdi Düş Atölyene girmeye ve ustalığını göstermeye hazır mısın? Gerçek düşünü belirleme ve ona ulaşma ustalığını. Rüyalarındaki hayatı yaşama ustalığını.

Kendini kutlayabilirsin çünkü -farkında olsan da olmasan da- bugün senin günün.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Kişisel GelişimKitapetkişisel gelişim
Görüş Bildir