Battlefield 4 Su Yüzüne Çıkıyor

Gamer-

Battlefield 4 Su Yüzüne Çıkıyor

Battlefield 4 Su Yüzüne Çıkıyor

Battlefield 3'ün son indirilebilir içeriği End Game 'in çıkmasıyla beraber EA ve DICE tüm dikkatini Battlefield 4'e yöneltti. Dedikoduya göre her ay münhasır videolara erişen Battlefield Premium aboneleri, bugün, Battlefield 4 için özel bir videoyu izleme şansına sahip olacaklar.

Battlelog üzerinden yayınlanacak videoyu izleme şansına sahip olanlar, ayrıca BF3'te kullanmak üzere, üstünde "I WAS THERE" yazılı bir dog-tag'e de sahip olacaklar.

Bunun yanında Battlefield 4'ün kapak görselinin küçük bir bölümü de internete sızdı. Kapak görselinin tamamını gören bir kişinin iddiasına göre, yeni oyunun kapak tasarımı, üçüncü oyunun kapak tasarımına oldukça benziyor. Belirtilene göre, BF4'ün kapak tasarımında, bir elinde susturucu takılmış bir saldırı tüfeği, diğer elinde de taktik ışığı takılı bir Colt 1911 tabanca taşıyan ve Amerikan ordusu üniforması giymiş bir asker koşarken resmedilecek, arkaplanda ise zırhlı taşıyıcılar ve tanklar olacak. Zaten aşağıda göreceğiniz görsel de bu iddiayı destekler nitelikte.

Güncelleme 1 Bahsedilen görselin net hali eklendi:

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir