Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Baskın Elin Kişiliğin Hakkında Neler Söylüyor?

549PAYLAŞIM

Bu testimizde kullandığın baskın elinin karakterin hakkında neler söylediğini inceledik.

1. Birine göz kırpacağın zaman hangi gözünle kırparsın?

Sol göz
Sağ göz
Işığa göre değişir.

2. Kollarını bağladığın zamanlarda üstteki kol hangisi olur?

Sol kol
Sağ kol
Duruma göre değişir

3. Kavanozları hangi elinle açarsın?

Sol
Sağ

4. Esnetme germe hareketleri yaparken hangi koldan başlarsın peki?

Her zaman sağ
Ne tarafımın daha soğuk olduğuna bağlı değişir
Her zaman sol

5. Saati hangi koluna takıyorsun peki?

Herkes gibi sol?
Takmıyorum ben.
Ben sağa takıyorum.

6. Çatal bıçak kullanırken bıçak hangi elinde olur?

Sol
Sağ
Kafam karıştı şu an

7. Yürürken yanındaki insanlara çarptığın olur mu peki?

Çok fazla!
Seyrek
Hayır olmuyor.

%100 sağ el çıktı!

Gerçek bir sağlak çıktın! Kibar, eğlenceli ve sevecen bir yapın var öncelikle. Dünya'nın yüzde 90'ı gibi sağ elini kullanıyor olmak senin herkes gibi olduğun anlamına gelmiyor tabii ki! Sağ elini daha çok kullanan insanlar gibi mantıksal ve matematiksel zekan biraz daha ağır basıyor. Dünya'ya bakış açın seni her zaman daha ileriye götürecek, o kesin!

%90 sağ el %10 sol el çıktı!

Sol elini de kullanabilen bir sağlak olmanın sana sağladığı faydalar çok fazla! Uyumlu, mantıklı ve sonuca yönelik oluşun ağır bassa da duygusal ve sanatsal yönünde gelişmiş durumda. Beyninin iki tarafını da çalıştırıyor olmak seni her zaman pratik zekalı ve hızlı düşünen biri yapacak, o kesin.

%90 sol %10 sağ el çıktı!

Solak bir insanın sağ elini de kullanması kadar mükemmel bir durum yok! Sanatçı ve duygusal yapın ağır bassa da problem çözmek gibi durumlarda işin içine mantığını ve objektif bakış açını sokuyor, sıkıntılarını rahatlıkla çözüyorsun. Bu durum seni hem çok iyi bir dert dinleyici hem de çok iyi bir problem çözücü yapıyor. Böyle bir arkadaşı kim istemez ki?

%100 sol el çıktı!

Sen gerçek bir solaksın! Solak insanların genel özelliği olan yüksek iq, yaratıcılık ve kendini birçok işe bölebilmek tam olarak seni anlatıyor! Senin gibi insan çok yok bunun farkındasın değil mi? Sen o özel %10 luk dilimdesin ve bununla gurur duymak en büyük hakkın. Soyut düşünme önüne çıkan yollarda her zaman farklı olanı seçmene yarıyor ve bu da seni iyi bir lider yapıyor.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bakir-sari

100% solak dedi ama saglagim verdikleri sorudaki her seyi sollA yapiyorum

alpuguducu

%100 sol el çıktı! Maalesef tam tersi!

sena-kacamak

%90 sol %10 sağ el çıktı! %90 sol %10 sağ el çıktı! Solak bir insanın sağ elini de kullanması kadar mükemmel bir durum yok! Sanatçı ve duygusal yapın ağır bassa da problem çözmek gibi durumlarda işin içine mantığını ve objektif bakış açını sokuyor, sıkıntılarını rahatlıkla çözüyorsun. Bu durum seni hem çok iyi bir dert dinleyici hem de çok iyi bir problem çözücü yapıyor. Böyle bir arkadaşı kim istemez ki? (Solağım...)

animekizi

%100 sol el çıktı! yoh amk şkjşjlk ben sağlağım yoksa ben mi yanlış biliyorum benim kafamı karıştırma editör şljkşklkşlk

tilbekrem-kaleli

SAĞLAK DEĞİL, SAĞ-AK, SOL-AK

Görüş Bildir