Başbakan İlk kez Çanakkale Törenlerine Katılmadı

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Erdoğan 9. yılında 18 Mart Törenlerine Katılmayacak!

Erdoğan 9. yılında 18 Mart Törenlerine Katılmayacak!

Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97'nci yıldönümü kutlamaları ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle pazar günü düzenlenecek törenlere Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, başbakanlığı döneminde ilk kez katılamayacak.
Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 97’nci yıldönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü törenleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın törenlere katılamayacağını açıkladı.
Vali Güngör Azim Tuna, "Şu ana kadar kesinleşen bilgilere göre Sayın Başbakanımızın bu sene gelme ihtimali yok gibi görünüyor. Yurtdışı programı dolayısıyla" dedi

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan İlk kez Çanakkale Törenlerine Katılmadı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, başbakanlığı döneminde ilk kez Çanakkale Deniz Zaferi'nin yıldönümü kutlamaları ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü törenlerine katılmadı. Başbakan Erdoğan “Çanakkale'de omuz omuza vatanlarını müdafaa eden şehitlerimizden, onların yan yana yattığı kabirlerden aldığımız ilhamla, kardeşliği pekiştiriyor, ülkemize yönelik her türlü fitne ve nifak girişimleriyle tek yürek halinde mücadele ediyoruz” mesajını iletti. Diğer taraftan geçtiğimiz günlerde Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 97’nci yıldönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü törenleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın törenlere katılamayacağını açıklamış, "Şu ana kadar kesinleşen bilgilere göre Sayın Başbakanımızın yurtdışı programı dolayısıyla bu sene gelme ihtimali yok gibi görünüyor" demişti. Ancak bugün Ankara’dan gelen haberler Başbakan Erdoğan’ın Keçiören’deki evinde MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile özel bir görüşme yaptığı yönünde. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Çanakkale mesajının tamamı için linke tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraBaşbakanRecep Tayyip Erdoğan
Görüş Bildir