Başbakan Erdoğan: “Sen Krediye Muhtaçsın”

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

"Sen Krediye Muhtaçsın"

"Sen Krediye Muhtaçsın"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İmralı görüşmeleriyle ilgili olarak, "Gündemimizde Oslo yok. Olayın devlet ve siyaset olarak iki ayağı var. Terörle mücadele ederiz, siyasetle görüşürüz" dedi.

Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, "Hükümete yeni kredi açıyoruz" sözünü değerlendirdi; "Muhalefet partisi nereye kredi verecek? Sen krediye muhtaçsın. Muhalefet partisi bu konuda d...

Haberin Tamamı İçin:

'El Ele Verirsek Bu Süreçte Başarılı Oluruz'

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Gabon, Nijer ve Senegal'i kapsayan gezisi öncesinde Atatürk Havalimanı'nda açıklama yaptı ve gazetecilerin sorularını cevapladı.

İşte Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Bu yeni başlamış bir süreç değil. Buradaki bütün gayretimiz terörle mücadelede başarılı olabilmek ülkemize huzur ve refahı ülkemizin dört bir köşesine getirebilmek.

İmralı ile görüşme konusunda ilk kez konuşan Başbakan Erdoğan,"Biz siyasetçi olarak görüşmenin içinde olmadık" diye konuştu.

Erdoğan Öcalan'a ev hapisi konusunda ise "AK Parti iktidarında ev hapsi asla olamaz. Teröre karışanlara af ya da ev hapsi söz konusu değil. Gayretimiz terörle mücadelede başarılı olabilmek" dedi.

Olayın bizim açımızdan iki ayağı var. Bir devlet ayağı iki siyaset ayağı. Ama bunu bilmeyen anlamayan var. Siyasetle hükümetle veya devlet, yönetmeyle devlet mekanizmalarının çalışması arasındaki inceliği ayırt edemeyen siyasetçiler var. Biz bu inceliği koruyarak bir yol gidiyoruz.

İstihbarat teşkilatı yürütmenin en önemli bu konuda ayağıdır. Bu dünyanın her yerinde böyledir. Sadece terörde değil asayişte de kullanılır.

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan Erdoğan: “Sen Krediye Muhtaçsın”

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Abdullah ÖcalanAdalet ve Kalkınma PartisiBaşbakanCumhuriyet Halk PartisiİmralıKemal KılıçdaroğluRecep Tayyip Erdoğan
Görüş Bildir