Başbakan Erdoğan, Adnan Oktar'ı Aramış

-
1 dakikada okuyabilirsiniz
Başbakan Erdoğan, Adnan Oktar'ı Aramış

Başbakan Erdoğan'ın A9 TV'de program yapan ve geçtiğimiz günlerde Bülent Arınç'ın eleştirdiği Adnan Oktar'ı aradığı öne sürüldü

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın telvizyonda kadınlarla program yptığı gerekçesiyle ağır bir dille eleştirdiği Adnan Oktar A9 TV'den yaptığı açıklmada Başbakan Tayyip Erdoğan 'ın kendisini aradığını açıkladı.

Adnan Oktar sahibi olduğu A9 kanalında yayınlanan programında Erdoğan’ın kendisini aradığını ve kendisinden Şeyh Nazım Kıbrısi’nin telefon numarasını istediğini dile getirdi. Oktar yayında şu ifadeleri kullandı:

"Başbakanımız Tayyip Hocam, aslan başbakanımız bizden şeyhimizin telefon numarasını istedi, şeyhimizle görüşmek üzere. Biz de şeyhimizin telefon numarasını verdik.

Erdoğan’ın Kıbrısi için Şeyh Bahattin’i de aradığını kaydeden Oktar, Başbakan'ın bu konuşmada, “Ne gerekirse yapmaya hazırız, kendisi bizim şeyhimiz, biz şeyhimizi çok severiz’ dediğini söyledi. Erdoğan’ın bir süredir akciğer rahatsızlığı yaşayan Şeyh Nazım Kıbrısi için devletin imkanlarını seferber ettiğini, ambulans uçağı tahsis ettiğini ve hastane masraflarını da yine devletin karşılayacağını kaydeden Oktar son olarak Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın da Kıbrısi’yi çok sevdiğini ve ziyaretine de gittiğini belirtti.

Müritlerden teşekkür tweeti

Diğer yandan Şeyh Kıbrıs’inin bir müridi de sosyal medyadan Başbakan Erdoğan’a teşekkür etti. Time Turk’un haberine göre, yaşadığı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde tedavisi süren Kıbrısi’nin müritlerinin attığı teşekkür Tweet’inde Erdoğan’ın özel doktorları Ada’ya gitmiş. Bir müridin attığı Tweet şöyle:

“Bugün Allah dostlarına dost olan ecdadı gibi evliyaya saygı duyan sayın Tayib Erdoğan sultanımıza kendi özel doktorlarını gönderdi. Koca adam sultanıma yakın oldun ya bizde sana yakınız.”

T24

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanBaşbakan YardımcısıBülent ArınçRecep Tayyip Erdoğan
Görüş Bildir