Başbakan'dan Yanıt

-

Başbakan'dan Yanıt

Başbakan'dan Yanıt

Gezi Parkı olayları için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan randevu isteyen Hülya Avşar’ın talebine olumlu yanıt geldi: “Perşembe günü Ankara’ya gideceğim, saat 13.00 ile 15.00 arasında görüşme yapacağız.”

GÜNLERDİR süren Taksim Gezi Parkı eylemiyle ilgili yorum yapmadığı için eleştirilen, tepkilere “Bu iş Gezi Parkı’nda hatıra fotoğrafı çektirmekle olmaz, Başbakan’la görüşmek gerek” diyerek yanıt veren Hülya Avşar’ın Twitter’dan dile getirdiği Başbakan’la görüşme talebine yanıt geldi. Önceki akşam Tarabya’da restoran çıkışı görüntülenen ünlü sanatçı, Başbakanlık’tan talebiyle ilgili olumlu bir geri dönüş aldığını açıkladı.

İYİ HAZIRLANDIM Dün de Hürriyet’e konuşan sanatçı, perşembe günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşeceğini söyledi: “Başbakan’dan halk tarafından yıllardır tanınan bir sanatçı olduğum için beni kabul etmesini istedim, kendisiyle konuşmak istediğimi belirttim. Başbakanlık’tan cevap geldi. Perşembe günü Ankara’ya gideceğim, saat 13.00 ile 15.00 arasında görüşme yapacağız. Beni kabul etmesine çok sevindim.” Avşar, Başbakan’a halkın isteklerini anlatacağını ve görüşme için iyi hazırlandığını belirtti: “Danışmanları tabii ona her şeyi daha iyi anlatıyordur ama ben de yıllardır halkın içerisinde olan, halkı tanıyan bir sanatçı olarak kendisiyle konuşmak istedim. Çok güzel hazırlandım.”

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraBaşbakanGezi ParkıRecep Tayyip ErdoğanTwitter
Görüş Bildir