Başbakan'dan Sürpriz Görüşme!

 > -

Başbakan'dan Sürpriz Görüşme!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Haliç Kongre Merkezi'nde...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde çok önemli bir görüşme gerçekleştirdi. Erdoğan, resmi programında olmamasına rağmen eski Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu ile özel bir toplantı yaptı.

1,5 SAAT GÖRÜŞTÜLER

Üsküdar'daki evinden öğlen saatlerinde çıkan Başbakan Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'ne geldi. Programı açıklanmayan Erdoğan'ın Eski Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu ile bir araya geldiği öğrenildi. Yaklaşık 1,5 saat süren görüşmenin detaylarına ilişkin açıklama yapılmadı. Soylu da açıklama yapmadan Haliç Kongre Merkezi'nden ayrıldı.

"BELKİ ARAMIZA KATILMAK İSTEYENLER OLABİLİR"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün bir televizyonda katıldığı canlı yayında Süleyman Soylu ile görüşeceğini açıklamıştı. Erdoğan canlı yayında görüşme ile ilgili şöyle konuşmuştu: "30 Eylül kongremizi tabii ki bizim 2023'e yönelik seçimlerde açıkladığımız hedeflerimizi, siyasi parti olarak da yükleneceğimiz süreç olacaktır. Çünkü biz şu andaki mevcut ekiple bunu açıkladık ama şimdi bu yeni oluşacak ekiple beraber 2015 seçimlerine çok daha farklı girmenin gayreti içerisindeyiz. Bu yeni arkadaşlardan istifade edeceğimiz gibi, partimize katılmak isteyen arkadaşlarımızdan bu konuda en azından Merkez Karar Yönetim Kurulumuzda, Yürütme Kurulumuzda destek alabileceğimiz arkadaşlar olabilir. Bu noktada yeni katılımlar olabilir. Ben zikrettiğiniz isimlerle bugünlerde görüşme yapacağım, gerek Numan Bey'le olsun gerek Süleyman Bey'le olsun görüşmeler yapacağım. Ama bunun dışında da belki aramıza katılmak isteyenler olabilir." demişti.

2023 HEDEFİNDE ÖNEMLİ BİR GÖRÜŞME

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanİstanbulRecep Tayyip ErdoğanÜsküdar
Görüş Bildir