Bakmaya Doyamadık! Sekizincisi Düzenlenen Su Altı Fotoğraf Yarışmasının Kazananları

-
Abone ol

1. Yarışmanın en iyisi: "Okyanusların yengeç avcısı"

Greg LecoeurAntartika Yarımadası

2. Geniş Açı Kategorisi: "Tatlı suların bulanıklığı"

Birincilik ödülü - Nicholas More

Raja Ampat, Endonezya

3. "Makina"

İkincilik ödülü - Tobias Friedrich

Kızıl Deniz, Mısır

4. Makro kategorisi: "Radyografik"

Birincilik ödülü - Stephano Cerbai

 Puerto Galera, Filipinler

5. "Hikaye"

İkincilik ödülü - Wu Yung-Sen

 Lembeh Strait, Endonezya

6. Deniz yaşamı kategorisi: "Sakin sürüş"

Birincilik ödülü - Paula Vianna

Queensland, Avusturalya

7. "Öldüren mayi"

İkincilik ödülü - Paolo Bausani

Anilao, Filipinler

8. Portre kategorisi: "Gaspare"

Birincilik ödülü - Virginia Salzedo

Puglia, İtalya

9. "Bana bak."

İkincilik ödülü - Davide Lombroso

 Saline Joniche, İtalya

10. Soğuksu Kategorisi: "Okyanusların yengeç avcısı"

Birincilik ödülü - Greg Lecoeur

 Antartika Yarımadası

11. "Buzdağı"

İkincilik ödülü - Tobias Friedrich

 Tasiilaq Fjord, Doğu Gröland

12. Deniz tavşanı kategorisi: ''Mooloolah Gölündeki Tehlike"

Birincilik ödülü - Jenny Stock

 Queensland, Avusturalya

13. "Kuzu"

İkincilik ödülü - Andrea Pescarolo

Tulamben, Bali, Endonezya

14. Süpermakro kategorisi: "Palyaço balığı yumurtaları"

Birincilik ödülü - Paolo Isgro

 Tulamben, Endonezya

15. "Saklı Bahçe"

İkincilik ödülü - Leon Zhao

 Bali, Endonezya

16. Reefscapes kategorisi: "Raja Ampat"

Birincilik ödülü - Eduardo Acevedo Fernandez

 Raja Ampat, Endonezya

17. "Rizofara Mercanı"

İkincilik ödülü - Nicholas More

Raja Ampat, Endonezya

18. Karasu kategorisi: "Yılanbalığı Çatalkuyruğu"

Birincilik ödülü - Fabien Michenet 

Tahiti Island, Fransa

19. "Battaniye ahtapotu"

İkincilik ödülü - Paolo Bausani 

 Anilao, Filipinler

20. Tartışma kategorisi: "Kurban"

Birincilik ödülü - Shane Gross 

Eleuthera, Bahamalar

21. "Sıkışmış"

İkincilik ödülü- Alessandro Grasso 

 Punta Chiappa Camogli, İtalya

22. Su altı sanatı kategorisi: "Saykodelik denizatı"

Birincilik ödülü- Francisco Sedano

23. "Kırçıllı gün doğumu"

İkincilik ödülü - Enrico Somogyi

Ambon, Endonezya

24. Acemi geniş açı kategorisi: "Koyun"

Birincilik ödülü- George Kuo-Wei Kao

 Raja Ampat, Endonezya

25. "Mavi Yay"

İkincilik ödülü - George Kuo-Wei Kao

Cebu, Filipinler

26. Acemi Makro kategorisi

Birincilik ödülü - Jules Casey

"Umut vaat eden fotoğrafçı ödülü"

"Yarışmanın en iyisi" ikincisi

Victoria, Avvustralya

27. "Salkım saçak karides"

İkincilik ödülü - Michael Loh

 Tulamben, Endonezya

28. Kompakt Geni Açı kategorisi: "Karışmış"

Birincilik ödülü - Talia Greis

 Sydney, Avusturalya

29. "Kırmızı ve Mavi"

İkincilik ödülü - Minsik Roh

 Jeju Island, Güney Kore

30. Kompakt Makro kategorisi: "Limon kayabalığı"

Birincilik ödülü - Stan Chen

 Lembeh, Endonezya

31. "Ponda Kayabalığı ve yumurtası"

İkincilik ödülü- Stan Chen

 Lembeh, Endonezya

32. Kompakt davranış Kategorisi

Birincilik ödülü - Ferenc Lorincz

Kızıl Deniz, Mısır

33. "Papağan balığı koruyucusu tavuskuşu"

İkincilik ödülü - Fabien Martinazzo

 Mactan, Filipinler

Biz hepsini çok beğendik. Peki sizin en başarılı bulduğunuz fotoğraf hangisi? Yorumlarda buluşalım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baki-polat-canavar

31-Slark is that you bro ?

panik-anne

hepsi birbirinden güzel

Görüş Bildir