Bakire Kadınlarla Evlenmek İsteyen Ancak Evlenene Kadar İstediklerini Yapmayı Hak Gören Erkekleri Masaya Yatırdık!

658PAYLAŞIM

Bekaret tartışmalarının geçen yüzyılda kaldığını zannediyorduk ama...

Geçtiğimiz günlerde Twitter'da yine o tartışma başladı: Erkeklerin bakire kadınlarla evlenmeyi istemesi ama kendilerinin evlenene kadar istediklerini yapabilme özgürlüğü...

twitter.com

Twitter'dan vemer, bu tip erkeklerin ikiyüzlü olduğunu söyleyerek tartışmayı başlattı ve pek çok kişi bu konuda paylaşımlar yaptı. Size bu paylaşımları aktardıktan sonra biraz bu erkekler üzerine de konuşalım...

Aklı başında, olgun ve kendini bilen bireyler bekaret konusunun saçmalığından dem vurdular.

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Performans takıntıları bulunduğu iddia edilebilecek seviyede olanlarsa kadınların evlenene kadar bekaretlerini korumaları gerektiğini savundular.

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Yüzyıllardır kadın bedeni üzerinden tartışılan bekaret konusu hiç şüphesiz ülkemizde çok büyük bir tabu...

Bu tabunun özellikle dönemin ışığı yüksek gençleriyle aşılacağı düşünülse de, ilk cinsel ilişkiyi evlenmeden önce yaşamak genç kadınlar için halen ayıpla karşılanan bir durum. Varlığı bile meçhul olan kızlık zarını fetiş objesi haline getiren toplumun pek çok kesimi vajina girişinde bir doku olduğundan ve ilk cinsel ilişkideki kanamanın genellikle sert davranışlar ve uyarılma olmadan birleşmeden kaynaklandığından habersiz...

Daha detaylı bilgi için: 👇

18 Sorgulatan Maddede Akıllardaki "Bekâret Nedir" Sorusuna Cevap Veriyoruz! - onedio.com
18 Sorgulatan Maddede Akıllardaki "Bekâret Nedir" Sorusuna Cevap Veriyoruz! - onedio.com

Peki yıl olmuş bilmem kaç, halen neden bekaret konusunu tartışıyoruz ve yaşadığımız yüzyılda erkekler neden halen evlenmek için bakire kadınlar arıyorlar?

Erkekliğin hiçbir şekilde sorguya açık olmadığı ataerkil toplumlarda toplumsal cinsiyet rolleri erkeklere alan açar ancak kadınların alanlarını da bir o kadar daraltır. Kariyer, sosyal yaşam ve ev içi emek gibi birçok alanda sömürülen kadınlar aynı zamanda ilk cinsel ilişkilerini yaşamak konusunda da erkeklerin dediklerine boyun eğmek zorunda bırakılıyorlar. 

Sizler için bu erkekliği ve erkek bireylerin bu davranışlarının altında yatan sebepleri inceledik. Gelin, birlikte bakalım...

Özgüven eksikliği duyan bu erkek bireyler evlenecekleri kadınların bakire olmalarını istiyorlar, çünkü bir başka erkekle kıyaslanmayı kaldıramıyorlar.

Pasif ve tecrübesiz kadınların onlara hayat boyu sınırsız hizmetçilik yapacağını düşünüyorlar ve bu yüzden de itaat etmelerini bekliyorlar.

Kendilerini kadınlardan üstün gören ve ilişkide baskın karakter olmayı isteyen bu bireyler, karşısındakinin düşüncelerine saygı göstermeyen ve kendinden başka kimseyi düşünmeyen bencil bireylere dönüşüyorlar.

Kadına mal gözüyle bakıyorlar ve namusun bacak arasında olduğunu düşünüyorlar; aşağılık komplekslerini örtmek için kıskançlık adı altında kadınları mahkum ediyorlar.

Güçlü ve ayakları yere basan kadınlardan korkuyorlar, çünkü yetersizliklerinin dile getirilmesini istemiyorlar ve bu nedenle hiçbir şekilde empati kuramıyorlar.

Siz de o erkeklerden bir tanesiyseniz, burada hakkınızda daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz: 👇

"Bekareti Olmayan Kadınla Evlenmem!" Zihniyetine Sahip Erkeklerin 13 Özelliği - onedio.com
"Bekareti Olmayan Kadınla Evlenmem!" Zihniyetine Sahip Erkeklerin 13 Özelliği - onedio.com

Ama bir noktayı gözden kaçırmamanız adına yineleyelim: Kadınlar özgürce yaşamaya devam edecek!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kemal43

insanların istekleri bitmez bu konuda çözümlenmez sana uymuyosa yol ver gitsin

afrotian

Sonrasında erkekler evlendiği gün karısından ultra cinsel fanteziler, iyi bir seks hayatı bekliyor. Kadının ilk tecrübesi daha kendi vücudunu tanımamış ama seks tanrıçası olsun derdinde çoğu. Sonucu aldatmaya gidiyor zaten. Toplum olarak başka derdimiz yok mu bizim ya bırakın bakirelikmiş bilmem neymiş isteyen istediğini yaşar.

corpse-bride

valla bakır olmayan adamın bakıre kadın araması sacmalıktan baska bısey degıl sen once kendıne cekı duzen ver sonra karsıdan bunu bekle derler ınsana

kamidere

2020 yilinda bekaret tartisiyoruz lol. bunlar her bakire olmayan kadinin porno yildizi misali bir hayat surdugunu dusunuyorlar.

mincir

Bu konuda birçok pürüz çıkar zaten.Diyelim ki ben kadınım her insanın cinsel ihtiyacı oluyor bende başkaları ile birlikte olmuyorum ama mastürbasyon yaparken kızlık zarım bozuluyor şimdi ben bakire miyim değil miyim buyrun?Böyle kızlık zarını bakireliğin kanıtı sanan bir adamla evlendim diyelim yapıştırır orospu sıfatını ki bisiklet sürerken, at binerken bazı ağır egzersizleri yaparken bile yırtılan abidik gubidik zar bu.Geçin bu işleri kafa uyuşuyor mu şu hayat denen cehennemde müttefik olabiliyor musunuz dünyaya karşı ona bakın.

Görüş Bildir