Bakan Şahin: 'Light Militandım'

-

Bakan Şahin: Light militandım /

Bakan Şahin: Light militandım  /

DHA - İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, çıktığı bir televizyon programında, üniversite yıllarını anlattı ve "Light militandım" dedi.

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, çıktığı bir televizyon programında, bakanlığı, özel yaşamı, başbakanla ilk tanışması ve kendisi için yapılan ’karakutu’ değerlendirmesi, ‘gaf’ olarak yorumlanan sözleri ile ‘takla’ konusunda açıklama yaptı. Bakan Şahin devletin yanlış yapmayacağını, ancak devlet adına yanlışlar yapanların olduğunu söyledi.

TRT Haber’in ’Gündeme Özel’ programında, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ’in, hayatından kesitler sunulurken, bakanlığı ile ilgili sorular soruldu. Şahin’in Ordu’nun Ünye ilçesinden başlayan çocukluk yıllarından, ortaokula gittiği İstanbul Fatih’te Recep Tayyip Erdoğan ile tanışması, Cizre’deki kaymakamlık yaptığı dönemden, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve ardından Ak Parti Genel Sekreterliği ile İçişleri Bakanlığı’na uzanan süreç ele alındı.

ERDOĞAN’LA İLK TANIŞMA ORTAOKUL’DA

Ordu’nun Ünye İlçesi’nde bir köyde doğduğunu belirten Bakan Şahin, ilkokulun ardından ortaokul için 1966 yılında İstanbul Fatih’e geldiğini, burada sınavla girilen İmam Hatip’e başladığını anlattı. Okulun ikinci sınıfında Recep Tayyip Erdoğan ile aynı sınıfta olduklarını ifade eden Şahin, bugünün Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ’ın o zaman da çok yönlü olduğunu söyledi.

’LIGHT MİLİTAN’

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma Partisiİstanbulİstanbul Büyükşehir BelediyesiRecep Tayyip ErdoğanTRT
Görüş Bildir