Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bahçeli Tek Tek Sordu "Neredeler?"

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

Bahçeli Tek Tek Sordu "Neredeler?"

Bahçeli Tek Tek Sordu "Neredeler?"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katıldığı ve hükümetin çözüm sürecine karşı çarpıcı mesajlar verdiği Bayrak Mitingi Gündoğdu Meydanı’nda yapılıyor. Miting nedeniyle kentte sabah itibaren trafik adeta kilitlendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘Millî Değerleri Koru ve Yaşat’ adıyla 23 Mart’ta Bursa’da başladığı 9 bölgede 9 temalı büyük mitinginin 2’ncisini bugün İzmir’de yapıyor.

Miting için şehir dışından gelen otobüsler de, liman girişindeki park yerlerine alındı. Bornova ve Karşıyaka yönünden gelip Kordon’a çıkan liman caddesi kilitlendi. MHP ve Türk bayrağı taşıyan kalabalıklar slogan atarak miting alanına doğru ilerliyor. Ayrıca sokaklarda dev bayrak taşıyan büyük gruplar da dikkat çekiyor.

15.45’te başlayan mitingte şu sıralarda Genel Başkan Devlet Bahçeli bir konuşma yapıyor.

İşte Bahçeli'nin sözlerinden satır başları:

SENİ İNDİRMEYE ÇALIŞANLARA İZİN VERMEYECEĞİZ

Seni yırtmaya çalışan bölücülere and olsun ki fırsat tanımayacağız

Seni lekelemeye çalışanları şaşkına çevireceğiz

Seni indirmeyi aklından geçirenlere and olsun ki izin vermeyeceğiz.

Çünkü bayrak bağımsızlığımızın, şerefimizin simgesidir

DÜNE KADAR 36’YA BÖLÜNMEDİK Başarılarla birbirimize sokulduk, zor anlarda sırt sırta verdik

Aynı kader gemisinde yüzdük

Doğduğumuz ve doyduğumuz yer neresi olursa olsun Türk Milletinin eşit ve saygın birer ferdi olmayı diledik ve sonunda muradımıza hasıl olduk

Düne kadar ne 36’ya bölündük, ne etnik tahriklere kapıldık

Ne komşumuzun kökünü araştırdık, ne de yuva kurarken bunu hesaba kattık

TEK TEK SORDU: NEREDELER?

Bize vatan bırakan, bayrak hediye eden, bağımsızlığını canlarıyla bize kazandıran kutlu ecdadımızı hürmet ve rahmetle anıyorum

Şimdi onlara sadakatimizin ispatlamanın bir kez daha yeri ve zamanı geldi

Biliyorum ki bugün hepsi buradadır.

Sizlere tek tek sormak istiyorum. Bir çakıl taşının dahi pazarlığını yapmayan Mete Han nerede?

Halk: Burada

Atilla nerede?

Halk: Burada

Ergenekon’un destanı nerede?

Halk: Burada

İzmir’in işgaline dayanamayarak ilk kurşunu sıkan Hasan Tahsin nerede?

Halk: Burada

AYAĞINI DENK ALMALI

Bu milli çığlığı duymalıdır. Bu milli iradeden korkmalıdır ve ayağını denk ve aklını da başına almalıdır. İşbirlikçi hainler, yersiz ve yurtsuzlar bu sesten irkilmelidir. PKK elçileri, yarım aydınlar, terör işportacıları, kan baronları, silah meraklıları, ölüm tacirleri, çözüm ve barış fitnesini ağızlarına dolayan ahlaksızlar bu sesten irkilmelidir. Bu 63’ler bu sesten ürkmelidir. Bu 63’ler nifak dağıtmaktan acilen vazgeçmelidir

ASIL ÇAPULCULARLA KADER ORTAKLIĞI YAPAN ERDOĞAN BU SESE DİKKAT ETMELİ

Milliyetçi vatanseverlere çapulcular diyen ve asıl çapulcularla, asıl alçaklarla, kokuşmuş kim varsa kader ortaklığı yapan Başbakan Erdoğan bu sese dikkat etmelidir. Zira bu ses kendisinin himaye ettiği teröristlerin, ruhunu teslim ettiği İmralı canisinin kabusudur. Bayrağı lekelemeye çalışan şerefsizler, vatanı ayırmaya yeltenene aşağılık yüzler bu sesle yerin dibine batmalıdır. Sizin sesiniz Çukurova’nın ve Anadolu bozkırlarının ümididir. Efelerin, zeybeklerin, seğmenlerin, dadaşların nişanıdır.

YENİ BİR ÇILGIN TÜRKLER KUŞAĞI

Sizin sesiniz Cumhuriyetin kuruluşundan 90 yıl sonra yeni bir çılgın Türkler kuşağının meydan okuyuşudur. Kötülerin kulağını sağır eden sesiniz Türk milletinin çağları aşarak gelen mübarek sesidir. Türkiye kapkara bir dönemin içindedir. Türk milleti manen kırılmakta, maddeten bitirilmektedir. Böylelikle her şeye razı olması beklenmektedir. Tarihe şan ve şöhretle geçen aziz milletimiz çöküşe götürülmektedir.

ERDOĞAN, ŞEREF YOKSUNLUĞU SIRALAMASINDA BİR NUMARAYI KİMSEYE BIRAKMAMIŞTIR

90 yıl önce bir yücelmenin ucundan, bir doğuşun şafağından yola çıkan aziz milletimiz bugün bitişin yanına gelmiş bulunmaktadır. Terör suçundan müebbete mahkum olan, 40 bin kişinin kanını elinde, yüzünde, her şeyinde taşıyan katil Başbakan’la aleni pazarlık yapmaya soyunmuştur. Başbakan Erdoğan, Türk milletinin şerefeyle oynadığı gibi kendi şerefini de iki paralık etmiş ve şeref yoksunluğu sıralamasında bir numarayı kimseye bırakmamıştır.

Bölücü terör örgüte teslim olmak baharı getirecekse neden 29 yıldır mücadele edilmiştir. Sayın Erdoğan bununla ilgili bir düşüncen var mıdır? Kanlı projeler sana tasviye görevi mi vermiştir? Banka hesaplarını mı kabartıyorsun, yedi ceddine yetecek servetini mi büyütüyorsun? PKK'ya hangi vaadleri verdin?

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanBursaErgenekonİmralıİzmirKatilMilliyetçi Hareket PartisiTerör
Görüş Bildir