Görüş Bildir

Bahçeli'den Seçmene 30 Mart Çağrısı

Anasayfa > Gündem

Bahçeli'den Seçmene 30 Mart Çağrısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Nevşehir’in Kozanlı ilçesinde partililere seslendi. Seçmene sandık çağrısı yaptı.

17 Aralık’taki yolsuzluk ve rüşvet operasyonuna vurgu yapan MHP lideri Devlet Bahçeli, vatandaşlardan 30 Mart’taki yerel seçimlerde sandığa gitmemelerini istedi.

Bahçeli, 'Vatandaşlar, Türkiye'deki yanlışlık ve yolsuzluklar için uyarmalı' dedi.

Nevşehir Kozanlı'daki seçim konuşmasında Bahçeli, özetle şunları söyledi.

'Olmadık şeyler oluyor. Savcılar kıyılıyor. 8 bini aşkın emniyet mensubu görevden alındı veya yer değiştirildi. Bunların içerisinde emniyet müdürleri, şube müdürleri, polis kardeşlerim var. Güneydoğu Anadolu’ya gönderiyorsun. Şırnak’ta Cizre’de polisten başka devlet yetkilisi görebiliyor musun? Yolsuzluk ve rüşveti için rüşvet için görevini yerine getirirken niye görevden alıyorsun, dağıtıyorsun.

NASIL BİR AYAKKABI KUTUSUDUR?

Bir banka müdürünün evinde ayakkabı kutusunda 4.5 milyon dolar bulunuyor. Bu nasıl bir ayakkabı kutusudur? Bir baba çocuğuna ayakkabı alırken, ayakkabı numarasına bakıp, çocuğunun isteğine göre alıyor. Baba, ‘Kutuya koyma, bunu gazeteye sar’ diyor .'Paralel devlet', 'hain', 'bizi çekemiyorlar' diyorlar. Ne diyorlarsa desinler. Sayın Başbakan herkesi hain ilan etmenin, 'bana darbe yapıyorlar' psikolojisine girmeye gerek yok. Bir gün de gerçeği anlat.

Şimdi bütün savcı ve emniyet müdürlerini göreve davet ediyorum, kime dayanırsa dayansın sonuna kadar gidin, kökünü kazıyın. Sayın Başbakan’a sorması lazım. Yolsuzluk ve rüşvetin hesabını sormanız lazım. Böyle bir Türkiye’yi yaşamak isteyebilir miyiz?

Vatandaşın görevi sandığa gitmek, oyunu kullanmak, Türkiye'deki yanlışlık ve yolsuzluklar için uyarmak.'

Kaynak: http://www.internethaber.com/bahcelid...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?