Bahçeli 10 Bin Kişiye Seslendi

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Bahçeli 10 Bin Kişiye Seslendi

Bahçeli 10 Bin Kişiye Seslendi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün partisinde Elazığ İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitingde 10 bin kişiye seslendi.

Bahçeli, miting alanına Ülkü Ocakları mensubu takım elbiseli gençlerin oluşturduğu koridor içinde 'Bozkurt' işaretleri altında kürsüye çıktı.Devlet Bahçeli, 'Milli Değerleri Koru ve Yaşat' mitinglerinin 6'ıncısını Elazığ İstasyon Meydanı'nda gerçekleştirdi. Sık sık 'Vur de vuralım öl de ölelim' sloganlarının atıldığı mitingdeki konuşmasında Bahçeli, 'kardeşlik sembolü' olarak nitelediği Elazığlılar ile iftihar ettiğini belirterek, konuşmasında şunları söyledi:

"Açık hava toplantılarımız haydutlara korku salmıştır. Fitnecilere, dalaverecilere gözdağı vermiştir. Türk milletini bölmeye çalışan mihrakları korkudan titretmiştir. İnşallah heveslerinin kursaklarında kalacağı günlere de az kalmıştır. Teröristlerin, çözüm şarlatanlarının oyunları amacına ulaşamayacak ve huzurumuzu bozamayacaktır. Bölmenin parçalanmanın nöbetini tutan zihniyetlere sırtımızı döndük. Soy sop çetelesi tutmadık. Tarihin hiçbir değerinde ırkçılık yapmadık. AKP gelesiye kadar köken izi sürülmemiş, etnik menşei araştırılmamıştır. Görüyorsunuz sözde Kürt müteahhitleri birliğimizi çekemiyorlar. Zaza kardeşlerim, oyun büyük acımasıdır ve vahimdir. Artık görmezden gelme lüksünmüş kalmamıştır. Vatanımızı istiyorlar hala duracakmışsınız. Milletimizi bölmek istiyorlar hala bekleyecek misiniz?

Bir yanda BDP,PKK bir yandan AKP, CHP ve BOP rezilliği sizlerin üzerinde hesap ve spekülasyon yapmaktadır. Kürt kökenli vatandaşlarımın, kardeşlerimin aklını çelip bölünmeye razı etmeye çalışan bu alçaklar son sürat zehir imal etmektedir. Cinayet örgütü PKK, Kürt kardeşlerimizin temsilcisi olduğunu ahlaksızca iddia etmekte İmralı canisi yattığı hücrede sözde liderlik pozları ve mesajları vermektedir. Bunlar asla doğru değildir. Kürt kökenli kardeşim bebekleri katleden, kızlar kadınları yaşlıları canice kurşunlayan terör örgütüyle yan yana durmamış ve durmayacaktır. AKP ise meseleye tamamen oy gözü ile bakmakta yüzde hesaplarıyla temelsiz anketlerle Kürt kökenli kardeşlerimi istismar etmektedir.

Kürt kökenli kardeşim yıllardan beri iki arada bir derede kalmıştır.PKK'nın baskı ve cinayetleri ile devlet içinde yuvalanmış bazı odakların yanlışları vatanımızın bu bölgesinde şikayetleri ve feryatları artırmıştır. Artık Türkiye kardeşlik şiarıyla ve umutla geleceğe bakmalıdır.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiBarış ve Demokrasi PartisiCumhuriyet Halk PartisiİmralıMilliyetçi Hareket PartisiTeröroyun
Görüş Bildir