Bağış: "Türkiye Emin Ellerdedir"

-

Bağış: "Türkiye Emin Ellerdedir"

Bağış: "Türkiye Emin Ellerdedir"

Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Gezi Parkı olaylarında iyi niyetli insanların vermek istedikleri mesajlarla kötü niyetli insanların istismar etmeye çalıştıkları ortamın iç içe karıştığını ifade ederek, "Türkiye bugüne kadar çok büyük zorlukları atlatmış güçlü bir ülkedir. Türkiye emin ellerdedir. Ondan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

11. Türkçe Olimpiyatları için Türkiye'ye gelen çocukları kabul eden AB Bakanı Bağış, gazetecilerin soruları üzerine Taksim Gezi Parkı olaylarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın yaptığı açıklamaya işaret eden Bağış, "O açıklama zannediyorum herkese gerekli mesajları vermiştir.

Maalesef iyi niyetli insanların vermek istedikleri mesajlarla kötü niyetli insanların istismar etmeye çalıştıkları ortam iç içe karışmıştır. Tabiri caizse izler birbirine karışmıştır. Türkiye bugüne kadar çok büyük zorlukları atlatmış güçlü bir ülkedir. Türkiye emin ellerdedir. Ondan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Sayın Başbakanımızın önderliğinde tüm bu sorunları da inşallah en iyi şekilde atlatacağız" diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Avrupa BirliğiBaşbakan YardımcısıBülent ArınçEgemen BağışGezi Parkı
Görüş Bildir