Bağış'tan 'Duran Adam' Esprisi

 > -

Bağış'tan 'Duran Adam' Esprisi

AB Bakanı ve Başmüzekereci Egemen Bağış: Duran adam arıyorsanız gidin CHP genel merkezine. Çok var onlardan. Onlar duradursun biz çalışmaya devam edeceğiz.

İstanbul'da katıldığı "Kariyer Zirvesi" adlı etkinlikte konuşan AB Bakanı ve Başmüzekereci Egemen Bağış, 'Duran adam' eylemlerini eleştirdi.

Egemen Bağış, “Son 24 saatte Türkiye'de yeni bir fenomen başladı, yeni bir popülarite çıktı; duran adam. Şimdi duran adam arıyorsanız gidin CHP genel merkezine. Çok var onlardan. Ama madem ki bu duran adamı bu kadar tuttular, ben buradan anamuhalefet partimize bir çağrıda bulunuyorum. Bu 3 haftada yaşananlar gösterdi ki, bu millet sizin muhalefet etme becerinize güvenmiyor. Çünkü muhalefet yapmak isteyenler muhalefet partisi aracılığıyla fikirlerini ifade edemeyeceklerini anladıkları için bizzat kendileri sokağa döküldüler. Ama madem ki bu kadar popüler bir duran adam var, sizdeki duranlardan hepsinden daha popüler, gelin bu duran adamı CHP' nin başına geçirin siz de kurtulun memleket de kurtulsun" dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Avrupa BirliğiCumhuriyet Halk PartisiEgemen Bağışİstanbul
Görüş Bildir