Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Babalara Kızlarının Saçlarını Yapmayı Öğreten Bu Kuaför Salonu Çok Tutuldu!

2PAYLAŞIM

Çünkü kız babası olmak bunu gerektirir :)

Kaynak: http://pulptastic.com/salon-teaches-dads...

Denver'de bulunan, ismi zekice düşünülmüş kuaför salonu ''Beer and Braids'' (Bira ve Örgü), babalara minik kızlarının saçlarını yapmayı öğrenmeleri için fırsat sunuyor.

Fiyatı 55 dolar olan salon, babalara üç farklı saç modelini yapmayı öğretiyor: at kuyruğu, örgü ve topuz.

Salon sahibi Calli Hueble-Bodilis'e göre babaları en çok korkutan saç örgüsü oluyormuş; ancak ona göre en zor kısım at kuyruğu yapmak.

''Babaların elleri devasa büyük, kızları ise tam aksine minicik; bu da babaları korkutuyor.'' diyor Calli.

Bu sebeple cesaret vermek için ders boyunca bira servisi yapılıyormuş. Hatta en iyi saçı yapan babaya, eve giderken ödül olarak altılı bira paketi veriliyormuş.

Salonda bu etkinliği başlatma fikri ise, kızının saçını yaparken sıkıntı yaşayan Calli'nin eşi tarafından ortaya atılmış.

Katılımcılardan Tom, bunun gerçekten büyük bir fırsat olduğunu belirtiyor: ''Karım defalarca bana öğretmeye çalıştı,ama ben onu dinlemedim. Öğrenebilmek için gerçekten dinlemeniz gerekiyor. Tek başıma bu işe asla beceremezdim.''

'Beer and Braids' çok tutulan bu etkinliği, ilerleyen zamanda da tekrarlamayı düşünüyor. Ek olarak da anne-kız dersleri vermeyi planlıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir