Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Baba Olup Neslinin Devam Etmesi Gereken Yerli Dizi Kahramanları

8PAYLAŞIM

1. Avrupa Yakası: Burhan Altıntop

Aslen Tokatlı olan Nişantaşı'nda kendini bulan Burhan Altıntop, Makbule'yle evlensin. Boy boy çocukları olsun. Nesli devam etsin. Burhan'ın Tokat'taki domates tarlası sahipsiz kalmasın!

2. Leyla ile Mecnun: İsmail Abi

Dedelerinden tarihi öğrendiğimiz, çalışmaya prensip olarak karşı, kimin başı sıkışsa yardımına koşan, hepimizin abisi, İsmail Abi Kireçburnu'nun damadı olsun. Çocukları boğazdan geçen gemilere el sallasın...

3. Geniş Aile: Zekai Kirişçi

Geniş ailenin akıl küpü, yürüyen ergen, kalbimizin hiç büyümeyen liselisi Zekai Kirişçi mezun olsun, Pırıl'ına kavuşsun. Mutluluk Boyalıköy'den evrene yayılsın. Mizah seviyemiz tekrar tavan yapsın. 

4. Behzat Ç: Harun Sinanoğlu

Ankara'nın ve gönüllerin gözü kara kahramanı, Behzat amirin baş belası. Tekilayı fondip yapacak kadar yürekli, Neşet Ertaş dinlerken ağlayacak kadar duygusal. Bitsin artık bu hasret, Harun'la Eda'nın çocukları olsun, ‘Angara Bebeleri’ babalarıyla birlikte Ankaragücü’nün maçlarına gitsinler. 

5. Aşk-ı Memnu: Behlül Haznedar

Neslinin devam etmesi gereken yakışıklı Behlül, manevi amcası Adnan Bey'in kendine olan güvenini boşa çıkarsa da iş işten geçeli çok oldu. Bu yüzden Behlül'ün çocukları olsun, mavi gözlü çocukları sayesinde ülkeler arası güzellik sıralamasında üst sıralara çıkalım.  

6. Kardeş Payı: Emrah

Kardeş Payı'yla hayatımıza girip, kahkaha seviyemizi göklere çıkaran Eda'ya olan aşkından ve Sivas'a olan özleminden hiç ödün vermeyen Emrah, Sivas Kangal'dan bir kızla evlensin. Çocukları da kendi gibi Öz Sivaslı olsun, gittikleri her ortamda şekillerini koysunlar.

7. Medcezir: Mert Serez

Medcezir'in gizli jönü, kahkaha makinesi, gönüllerin prensi, dededen zengin Mert SerezEylül'le evlensin. Boy boy çocukları olsun, Altınkoy Serez'ciklerle dolsun. 

8. Ulan İstanbul: Karlos

Sesiyle içimizi titreten, Yaren'e olan aşkından çılgınlara dönen Karlos'un ikiz çocukları olsun. Hayalini kurduğu at çiftliğini satın alsın, çocukları Selami Şahin dinleyerek büyüsün.  

9. Yılan Hikayesi: Memoli

Saçlarıyla hayatımıza giren, tehlikeyi üstüne çeken Memoli'nin kendi gibi kahraman çocukları olsa, çocuklarıyla birlikte saç jölesi eskisi gibi vazgeçilmezimiz olsa fena mı olur?

10. Yalan Dünya: Orçun Çalaker

Gönlümüzün dağınık saçlı prensi, Yalan Dünya'nın gözbebeği çapkın Orçun'un en büyük dileği gerçekleşsin. Herkese ettiği teklif, hayat bulsun. Selahattin torunlarıyla parklara gitsin. Dedesi ve büyükannesi küçük Orçun'lara masallar anlatsın. 

11. Poyraz Karayel: Bahri Baba

Sert duruşunun altında yüreği sevgi ve merhamet dolu olan Bahri Baba, Marlon Brando ve Al Pacino'yu gölgede bırakacak karizmasıyla hepimizin manevi babası sayılmaz mı? 

Siz en iyisi bu Babalar Günü'nde, babanıza öyle bir sürpriz yapın ki, yukarıdaki dizi kahramanlarımız gibi yıllar geçse de üstünden unutulmasın.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir