Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aziz Yıldırım O Haberi Yalanladı

Anasayfa > Spor

Aziz Yıldırım O Haberi Yalanladı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bir gazetede kendisi ve kardeşi Acar Yıldırım ile eski futbolculardan Ümit Özat arasında geçtiği iddia edilen konuşmaları yalanladı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bir gazetede kendisi ve kardeşi Acar Yıldırım ile eski futbolculardan Ümit Özat arasında geçtiği iddia edilen konuşmaları yalanladı.

Kulübün resm internet sitesi aracılığı ile yaptığı açıklamada Aziz Yıldırım, bahsi geçen konuşmaların yaşanmadığını ileri sürdü.

İşte o açıklama:

'Bugün Vatan Gazetesi'nin internet sayfasında, Figen Civan imzası taşıyan ve hakkımda bir takım diyalogların ortaya atıldığı haber tamamen asılsızdır.

16 Şubat Pazar günü gerçekleştirilen 'Türkiye için Adalet, Fenerbahçe için Adalet' yürüyüşünde, Sayın Ümit Özat'la haberde belirtilen içerikte bir konuşmamız olmamıştır.

Ayrıca, Metris'te kaldığım dönemde kardeşim Acar Yıldırım’la aramızda, aynı haberde belirtildiği gibi bir konuşma yaşanmamıştır.

Gündem yaratma amacı taşıyan bu tarz yalan haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederim.'

Sporx

Kaynak: http://www2.sporx.com/futbol/superlig...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?