Aziz Yıldırım 1 Yıl Sonra Koltuğunda

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Aziz Yıldırım 1 Yıl Sonra Koltuğunda

Aziz Yıldırım 1 Yıl Sonra Koltuğunda

Futbolda Şike Davası kapsamında yaklaşık 1 yıl tutuklu kalan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tahliyesinin ardından ilk kez yönetim kurulu toplantısına katılmak için Şükrü Saracoğlu Stadı'na geldi

2 Temmuz'da tahliye olan ve 378 gün sonra ilk kez koltuğuna oturan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, saat 18.00'de başlayan yönetim kurulu toplantısına başkanlık yapıyor. Aziz Yıldırım'a kulüp çalışanları büyük ilgi gösterdi. Toplantıya Aziz Yıldırım ile aynı gün tahliye olan Asbaşkan İlhan Ekşioğlu da katıldı. Eski yöneticiler Nihat Özdemir ve Ali Koç da toplantıda hazır bulundu.

Fenerbahçe Kulubü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

"3 Temmuz 2011’den bu yana, yaşadığımız onca zorluktan sonra bugün, yeniden, tam kadro, eskisinden daha da büyük bir aile olarak bir aradayız. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve Asbaşkanlarımızdan Sayın İlhan Ekşioğlu, 1 yılı aşkın bir sürenin ardından ilk kez Yönetim Kurulu’ndaki yerlerini aldı.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Sayın Yüksel Günay’ın da katıldığı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, mazbatasını Genel Sekreterimiz Sayın Talat Yılmaz’dan aldı. Yönetim Kurulu Toplantısına, Eski Başkanvekilimiz Sayın Nihat Özdemir ve Eski Asbaşkanlarımızdan Sayın Ali Koç da katıldı. Yeniden, eksiksiz ve BİR FARKLA bir arada olmanın sonsuz mutluluğunu yaşıyoruz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aziz YıldırımFenerbahçeFenerbahçe Spor Kulübütahliye
Görüş Bildir