Az Kalsın Kapıya Sıkışıyordu

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Az Kalsın Kapıya Sıkışıyordu

Az Kalsın Kapıya Sıkışıyordu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Çorum'da yaptığı açıklamada gazetecilerin yıpranma payıyla ilgili çalışma yapıldığını söyledi. Bakan Çelik Valiliği'ni ziyaretinde minibüsten inerken korumanın sürgülü kapıyı itmesi sonucu sıkışma tehlikesi geçirdi. Kapının koluna çarpmasına rağmen Bakan Çelik hiçbirşey demeden binaya girdi.

Bugün Ankara'dan karayoluyla Çorum'a gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'i il girişinde Vali Nurullah Çakır, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Murat Yıldırım ve bürokratlar tarafından karşılandı. Ardından burada 2 milyon 389 bin TL'ye yaptırılan 7 bin metre uzunluğundaki Alacahöyük Turizm Yolu'nun açılışını yaptı. Açılış töreninde konuşan Bakan Çelik, 3 bin 500 yıllık bir medeniyetin yolunun çağa uygun hale getirildiğini söyledi.

ZILGITLI KARŞILAMA

Alacahöyük Beldesi'ne gitmek için yola çıkan Bakan Çelik, şeker pancarı tarlasında çalışan mevsimlik tarım işçilerinin yanına gitti. Mevsimlik işçilerin Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinden geldikleri öğrenen Bakan Çelik, zılgıtlarla karşılandı. İşçilerle konuşarak, çocuklara çikolata dağıtıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

KAZAYI GÖRÜNCE KONVOYUNDAKİ AMBULANSA TALİMAT VERDİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Alacahöyük ören yerini gezdikten sonra valiliğe giderken, Çorum-Sungurlu yolu Hamdiköy kavşağında meydana gelen trafik kazasını görünce aracını durdurdu. Olay yerine giderek kazada yaralanan 3 kişiye müdale etmesi için konvoyda bulunan 112 Acil Servisinin ambulansının kullanılmasını istedi. Yaralanan 3 kişi ambulansla Hittit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Bakan Çelik Çorum Valisi Nurallah Çakır'ı makamında ziyaret etmek üzere kent merkezine gitti.

MİNİBÜSÜN KAPISINA SIKIŞIYORDU

Çorum Valiliği'ne ait minibüsle vilayet binasına geldi. Araçtan önce Vali Nurullah Çakır, sonra Ak Parti Çorum milletvekilleri Murat Yıldırım ile Cahit Bağcı indikten sonra Bakan Çelik bir süre daha içeride kaldı. Tam inmek isterken korumalardan biri sürgülü kapıyı hızla kapatmak istedi. Sürgülü kapı sıkışma tehlikesi geçiren Bakan Çelik'in koluna çarptı. Bu sırada yaptığı hatayı anlayan koruma hemen kapıyı geri çekti. Bakan Çelik korumaya hiçbirşey demeden binaya girdi.

BİLİM KURULU GAZETECİLERİN YIPRANMA PAYI ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAnkaraÇikolataŞanlıurfaolayşeker
Görüş Bildir