Ünal Aysal: Alex'i Beğeniyoruz!

 > -

Aysal Alex'i Beğeniyoruz!

Aysal Alex'i Beğeniyoruz!

Alex de Souza’yı takdir ediyoruz. Ayrıca yaşlanmış değil’ ifadelerini kullandı. Sadece motivasyonunun düşmüş olabileceğini belirterek, çok tartışılacak bir ifadede bulundu. ‘Ama Fenerbahçe’nin kararı’ diye ekledi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yapılan transfer harcamalarının iddia edildiği gibi yüksek rakamlar oluşturmadığını söyledi.

Neredeyse 60 milyon euroyu bulan maliyet rakamlarından bahsedilirken, Aysal “Katiyetle doğrudeğil. Çünkü yarın rakamları açıkladığınız zaman herkes görecek ki bizim transferlere harcadığımız para gönderdiğimiz personelle karşılandı! Cebimizden fazla bir şey çıkmadı” dedi.

BUGÜN’e konuşan Aysal, Cris’in 35 yaşında olmasına dönük eleştirilere de şöyle cevap verdi: “60 yaşında evinde sırtüstü yatan insanlar var, televizyon karşısında. Ama dışarıda 75 yaşında gezen, sabah 9 akşam 9 çalışan insanlar da var. Yani fizik yapısı insanlar da farklı olabiliyor.”

Taraftara Alex mesajı Başkan Aysal, Fenerbahçe’de yaşlandığı gerekçesiyle kulübeye çekilen Alex’in yaşının 35 olması sebebiyle, aynı yaştaki Cris’in transferinin daha çok eleştirilmesiyle ilgili şu ifadeleri kullandı: ‘Elmalarla armutları karıştırıyorlar. Alex’in oynadığı pozisyonla bu çocuğun pozisyonu çok farklı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Alex de SouzaArda TuranFenerbahçeFenerbahçe Spor KulübüÜnal Aysaltransfer
Görüş Bildir