Aykut Kocaman'dan İstifa Sonrası İlginç Açıklama

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Aykut Kocaman'dan istifa sonrası ilginç açıklama

Aykut Kocaman'dan istifa sonrası ilginç açıklama

Aykut Kocaman Fenerbahçe'den istifasının ardından sessizliğini bozdu.

İşte Aykut Kocaman'ın açıklamaları;

''Son yaşanan toplantının ardından benim için bir nöbet değişimi, kulübümüz için bir kan değişimi zamanının geldiğini hissettim. Kararımı kesinleştiren yegane unsur budur. Bunun dışındaki spekülasyonlara itibar edilmemesini rica ederim" dedi.

'BENİ ASIL YARALAYAN..'

'Beni asıl yaralayan, zorlu süreci bir şekilde geride bıraktıktan sonra bu sezona başlarken kendi içimizde yaşadığımız sorunlar ve bu sorunların aile içindeki yansımaları oldu. Gelinen bu noktada, ayrılık kararımın bu doğrultuda şekillendiğini ve bu kararı en doğru zamanda aldığıma inandığımı söylemek istiyorum. Kendilerine değerli bir futbol mirası bıraktığıma, yürekten inanıyorum."" dedi.

'AZİZ YILDIRIM'A TEŞEKKÜR EDERİM'

Fenerbahçe'de dört yıldır büyük bir heyecan, azim, mutluluk ve sayısız güzel duyguyla görev yaptığını belirten Kocaman, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri dahil birlikte çalıştığı herkese teşekkür etti.

Kocaman şunları kaydetti:

"Görev yaptığım süre zarfında benimle birlikte çalışan tüm futbolcu kardeşlerime, teknik heyetteki arkadaşlarıma, çok değerli kulüp çalışanlarına tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum. Görev sürem boyunca yapmaya çalıştıklarımı, ideallerimi, hedeflerimi, prensiplerimi anlayan, anlamaya çalışan, destek veren, katkıda bulunan herkese ve bu çerçevede büyük Fenerbahçe taraftarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Aynı şekilde, ilk günden itibaren sadece ve sadece Fenerbahçe'nin başarısı için çalıştığımız, tarihimizin en zor günlerinde tüm zorlukları birlikte göğüslediğimiz, iyi günde, kötü günde yanyana yürüdüğümüz başta Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Sayın Başkanı Aziz Yıldırım'a ve halen görevde olan olmayan değerli yönetici arkadaşlarımıza tüm samimiyetim ve içtenliğimle teşekkür etmek istiyorum.

Fenerbahçe ailesi olarak hep birlikte kazandığımız başarılar, kupalar bir tarafa; bizlere yaşatılan, yaşattırılan büyük zulüm sırasında ortaya koyduğumuz dayanışma, birlikte hareket etme gücü ve başarısı gerçekten çok önemliydi. Bu mücadelenin devam etmesinde bir damla katkım olduysa bunu da kendim ve ailem için büyük bir şeref sayarım."

'SON ZERRESİNE KADAR HAKEDEREK KAZANDIĞIMIZ KUPALAR...'

Her zaman çok sevdiği, neredeyse çocukluğundan bu yana mesleği olan futbol açısından bakıldığında önemli başarılara imza attığını vurgulayan Kocaman, kazandıkları kupaları son zerresine kadar hak ettiklerini vurguladı.

Saha başarıları kadar kulübün prensiplerine, geleneklerine saygılı ve özellikle takım ruhu, özveri, çalışma, disiplin, meslek ahlakı gibi özellikleri benimsemiş bir Fenerbahçe yaratma konusunda da bir hayli yol katettiklerini anlatan Aykut Kocaman şöyle konuştu:

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aykut KocamanAziz YıldırımFenerbahçeFenerbahçe Spor Kulübüfutbol
Görüş Bildir