Aydınlatan Test: Hangi Arabaya Binmelisin?

-

Araba almayı düşünüyorsun da karar mı veremiyorsun? O zaman bu test tam sana göre. Testi çöz ve hangi arabaya binmelisin öğren!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek

2. Peki daha önce bir araban oldu mu?

Tabii ki oldu.
Hayır olmadı.

3. Bir arabadan beklentin öncelikle nedir desek?

Performansı yüksek olsun.
Az yaksın.
Fiyatı uygun olsun.
Dış görünüşü kusursuz olsun.
İç hacmi geniş olsun.
Sürüş keyfi yüksek olsun.

4. Şimdi bize bir yol şarkısı seç?

Lana Del Rey – West Coast
Ray Charles – Hit the Road Jack
Led Zeppelin – Stairway to Heaven
Rihanna – Shut Up and Drive
AC/DC – Highway to Hell
Bob Dylan – One More Cup of Coffee

5. Ve bu güzel şarkıları dinlemek için bir yol?

6. Peki istediğin arabaya yarın kavuşacak olsan, arabanla gideceğin ilk yer neresi olur?

Önce sevgilime uğrarım.
Arkadaşlar beni bekler.
Sadece uzaklaşsam yeter.
Tabii ki aileme.
Tabii ki güneye ineceğim :)

7. Şimdi de araba temalı bir film seç?

Hızlı ve Öfkeli 7
Taxi 2
Arabalar
Transporter 2
60 Saniye
Zafere Hücum (Rush)

8. Peki araban için bir anahtar seçmeni istesek bu hangisi olurdu?

9. Diyelim ki arabanı aldın. Yıkama ya da yıkatma sıklığın ne olacak?

İki günde bir
Haftada bir
İki haftada bir
Ayda bir
Ayda yılda bir

10. Hazırsan son sorumuz geliyor. Biliyorsun teknoloji ürünü her şey doğadan esinlenerek geliştirilmiştir. Sen bir araba yapsan hangi hayvanın özelliklerinden daha çok esinlenirdin?

Kurt
Sincap
Aslan
At
Kartal
Panda

TOYOTA YENİ COROLLA!

Sen tek kelimeyle kusursuzsun. Bakışın, yürüyüşün hatta duruşun bile mükemmel. Nerede olursan ol tüm gözler senin üzerinde oluyor. Her ortamda en çok sen dikkat çekiyorsun. Haliyle senin araban da senin gibi kusursuz olmalı. Yani TOYOTA COROLLA! "İyi güzel de benim bu arabayı alacak kadar param yok!" diyorsan, bizce yeni araba almana gerek yok; çünkü zaten hepsi Garanti Filo'da var. Zevkine ve bütçene uygun otomobilinin detaylarına ulaşmak için tıkla!

SKODA OCTAVIA!

Sen tam bir performans aşığısın. Lafa değil icraata bakıyorsun yani. Ekmeğini taştan çıkarmak da senin işin. Güçlüsün, sağlamsın, hızlısın. Kendine güvenin tam ve zorluklarla mücadele etmekte üstüne yok. E haliyle öyle her arabaya da binmezsin. Çünkü senin araban tıpkı senin gibi bir SKODA OCTAVIA! "İyi güzel de benim bu arabayı alacak kadar param yok!" diyorsan, bizce yeni araba almana gerek yok; çünkü zaten hepsi Garanti Filo'da var. Zevkine ve bütçene uygun otomobilinin detaylarına ulaşmak için tıkla!

NISSAN QASHQAI!

Sen gerçek bir işkoliksin. Her an sorumluluklarının bilincinde, her an tedbirlisin. Mesela mangal malzemelerin, kamp malzemelerin her zaman arabanın bagajındadır. Torpido gözü ise belgeler, faturalarla doludur. Çünkü sen işini sağlama almadan yola çıkmazsın. Dolayısıyla sana şöyle geniş mi geniş bir araba lazım. Biz bulduk: NISSAN QASHQAI!  "İyi güzel de benim bu arabayı alacak kadar param yok!" diyorsan, bizce yeni araba almana gerek yok; çünkü zaten hepsi Garanti Filo'da var. Zevkine ve bütçene uygun otomobilinin detaylarına ulaşmak için tıkla!

RENAULT FLUENCE!

Sen sade güzelliğe aşıksın. Gösterişsiz güzelliğe sahip ve kullanılabilirliği yüksek olan her şey senin ilgini çekiyor. Durmadan kendini öven insanları hiç sevmezsin mesela! Senin araban da tıpkın senin istediğin gibi olmalı: Sade, güzel ve kullanışlı. Ben böyle arabayı nereden bulacağım diyorsan, biz bulduk: RENAULT FLUENCE! "İyi güzel de benim bu arabayı alacak kadar param yok!" diyorsan, bizce yeni araba almana gerek yok; çünkü zaten hepsi Garanti Filo'da var. Zevkine ve bütçene uygun otomobilinin detaylarına ulaşmak için tıkla!

CITROEN C-ELYSSE!

Sen kaliteye aşıksın. Senin için tek tek parçaların güzelliğinden çok bütünün mükemmel birleşimi önemli. Çünkü aradığın sürüş kalitesini ancak bu şekilde bulacağını biliyorsun. Peki senin aradığın sürüş kalitesi hangi arabada var? Biz söyleyelim: CITROEN C-ELYSSE! "İyi güzel de benim bu arabayı alacak kadar param yok!" diyorsan, bizce yeni araba almana gerek yok; çünkü zaten hepsi Garanti Filo'da var. Zevkine ve bütçene uygun otomobilinin detaylarına ulaşmak için tıkla!

FIAT EGEA!

Sen yerinde duramıyorsun belli ki. Kesinlikle yaşayan en dinamik insanlardan biri sensin. Enerjin neredeyse hiç bitmiyor. Araban da tıpkı senin gibi olmalı değil mi? En son ne zaman benzin aldığını bile hatırlamamalısın. İşte bu yüzden senin araban FIAT EGEA! "İyi güzel de benim bu arabayı alacak kadar param yok!" diyorsan, bizce yeni araba almana gerek yok; çünkü zaten hepsi Garanti Filo'da var. Zevkine ve bütçene uygun otomobilinin detaylarına ulaşmak için tıkla!

Yeni araba almaya ne gerek var, Garanti Filo'da beğendiğin arabaların hepsi var!..

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selambensmile

CITROEN C-ELYSSE!

ali-fetullazade

ya 4. soruda o ayak kimin. Arkadaki kizin diyil cunku oz donuyo ve o zaman ayagi koymazdi donmeye.

sezen-durulur

En iyi en yeni otomobil haberleri ve araç teknik özellikleri, teknik bilgileri sitemizde. ve

elif-ozdemir35

babamın eski arabası fiat egea çıktı! :D

esqin-allahverdiyev

Sen tek kelimeyle kusursuzsun. Bakışın, yürüyüşün hatta duruşun bile mükemmel. Nerede olursan ol tüm gözler senin üzerinde oluyor. Her ortamda en çok sen dikkat çekiyorsun. Haliyle senin araban da senin gibi kusursuz olmalı. Yani TOYOTA COROLLA! "İyi güzel de benim bu arabayı alacak kadar param yok!" diyorsan, bizce yeni araba almana gerek yok; çünkü zaten hepsi Garanti Filo'da var. Zevkine ve bütçene uygun otomobilinin detaylarına ulaşmak için

Görüş Bildir