Ayakkabı Kutusundan Bu Kez Esrar Çıktı

 > -
Ayakkabı Kutusundan Bu Kez Esrar Çıktı

AKP Balıkesir Milletvekili Mehmet Cemal Öztaylan’ın oğlu Mustafa Aysan Öztaylan’a gönderilen bir ayakkabı kutusundan yarım kilogram esrar çıktı. Öztaylan kendisine kutuyu gönderen çocukluk arkadaşından şikayetçi oldu.

Radikal’den Fatih Yağmur’un haberine göre Mustafa Aysan Öztaylan’ın çocukluk arkadaşı İbrahim Halil Kutlu, Mardin’den kendisine bir ayakkabı kutusunda hediye gönderdi. Polisin ele geçirdiği kutudan 500 gram esrar çıkınca Öztaylan, ifade verdi ve, “Haberim yoktu” dedi.

Nusaybin’den çocukluk arkadaşı Kutlu tarafından gönderilen paketi almak üzere AŞTİ’ye gittiğini belirten Öztaylan şunları söyledi: “Bana hediye paketi hazırladığını otobüsle göndereceğini söyledi. Ne olduğunu sorduğumda Seyhan çayı ile Arap kahvesi var dedi. Daha önceden bana bu şekilde paket göndermemişti. Pakette bulunan uyuşturucu madde konusunda hiçbir bilgim yoktur” dedi.

Kesinlikle uyuşturucu kullanmadığını ve ticaretini yapmadığını savunan AKP vekilinin oğlu, otobüse paketi koyan kişi arkadaşı Halil İbrahim Doğru ise ondan da şikayetçi ve davacı olduğunu belirtti.

Diken

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiMardinUyuşturucu
Görüş Bildir