Avm'lerde En Beğenilen Markalar Belirlendi

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Avm'lerde En Beğenilen Markalar Belirlendi!!!

Avm'lerde En Beğenilen Markalar Belirlendi!!!

AYD ile Gfk Türkiye tarafından gerçekleştirilen “AVM’lerde Tüketicinin En Beğendiği ve Tercih Ettiği 1 Numaralı Markalar Araştırması'nın sonuçları açıklandı!

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Gfk Türkiye tarafından her yıl gerçekleştirilen “AVM’lerde Tüketicinin En Beğendiği ve Tercih Ettiği 1 Numaralı Markalar Araştırması” ve 2012 yılı “AVM’lerdeki Organize Perakende Yıldızları” ödül töreni bu yıl da Rahmi M. Koç Müzesinde gerçekleştirildi.

AYD Başkanı Hakan Kodal; “Ülkemizde gerçekleştirilen AVM yatırımlarının çok önemli olduğunu, tüketiciye güvenli, konforlu, modern bir ortamda alışveriş imkanı sağlamanın ötesinde bir yaşam alanı sunulduğunu, ayrıca AVM’lerin özel günlerde düzenlediği Kültür- Sanat ve Eğlence etkinlikleriyle de önemli bir sosyal yaşam imkanı sağladığını” belirtti.

Kodal ayrıca “Markaların AVM ortamında tüketiciyle buluşmasını sağlayan bu işletmeler aynı zamanda organize perakendenin gelişmesine ve markalaşmasına çok büyük katkı sağlamaktadır. AVM’lerin başarısı, direkt olarak bünyesinde yer alan markaların başarısına bağlıdır; tüketici tercihlerini iyi ve doğru analiz edebilen AVM’lerin bünyesinde yer alan markaların rekabeti her geçen yıl sağlıklı bir şekilde artmaktadır. Tüketicilerin tercih ettiği markaların başarısı ciro ve performanslarına da yansımaktadır. Ürün fiyatı, ürün kalitesi, mağazadaki servis, mağaza tasarımı ve ayrıca doğru reklam tüketiciyi en ilgilendiren ve tercihlerini belirleyen faktörlerdir.Tercih edilen ve ödül alan tüm marka sahiplerini, çalışanlarını ve emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Yeni nesil AVM'ler

Yeni nesil AVM’lerin tarihi ve kültürel mirası korumayı misyon edindiğinin altını çizen Kodal, bu yıl yine bu töreni Rahmi M. Koç Müzesinde yaptıklarını, İstanbul’a ve ülkemize müzeyi kazandıran Sayın Rahmi M. Koç’a çok teşekkür ettiklerini belirterek Rahmi M. Koç’a iletilmek üzere Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Bulgurlu’ya bir plaket takdim etti.

2012’nin 1 Numaraları

AYD’nin Gfk Türkiye işbirliğiyle bu kez dördüncüsü yapılan araştırmanın sonucunda; “Elektronik – Üretici Perakende; Arçelik”, “Elektronik – Perakende; Teknosa”, “Ev Dekorasyon; Koçtaş”, “Kafe; Kahve Dünyası”, “Restaurant; Köfteci Ramiz”, “Kişisel Bakım – Kozmetik; Tekin Acar”, “Ayakkabı – Çanta; İnci”, “Çocuk; LCW”, “Spor Giyim; Mavi”, “Erkek Giyim; Damat”, “Kadın Tekstil; Koton” kategorilerinde AVM tüketicilerinin 1 numaralı tercihleri olarak belirlendi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulTercih
Görüş Bildir